comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Maicon'un eşi o hareketin nedenini açıkladı

02 Aralık 2017, Cumartesi 09:50
Galatasaraylı Maicon'un eşi o hareketin nedenini açıkladı

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Maicon'un eşi Ursula, Aytemiz Alanyaspor mücadelesinde yapmış olduğu hareketin sebebini açıkladı. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Süper Lig'in 13. hafta karşılaşmasında sahasında ağırladığı Aytemiz Alanyaspor mücadelesin Brezilyalı yıldız Maicon'un eşi Ursula yaptığı hareket ile damga vurmuştu.


Galatasaraylı Maicon'un eşi Usula'nın yaptığı hareket


Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Maicon'un eşi Ursula, Aytemiz Alanyaspor mücadelesinde yapmış olduğu hareketin sebebini açıkladı. Süper Lig'in 13. haftasında Galatasaray, Aytemiz Alanyaspor'u mağlup ederken bir pozisyonda Maicon, yerde kalmış, acı içinde kıvranmıştı. Brezilyalı futbolcunun eşi Ursula, tribünde o pozisyona kafa kesme hareketi yapmış ve gündeme oturmuştu.

''TÜRKİYE'DE BU KADAR CİDDİ ALGILANDIĞINI BİLMİYORDUM''
Habertürk'ün haberine göre Muay Thai dövüşçüsü olan Yenge, "Oradaki pozisyonda Maicon'a yapılan sert müdahaleye çok sinirlendim ve böyle bir tepki gösterdim. Hareketi yapan futbolcunun oyundan atılması gerekirdi. Ancak yaptığım hareket Brezilya'da çok kötü bir anlam ifade etmiyor. Türkiye'de bu kadar ciddi algılandığını bilmiyordum. Yanlış anlaşıldım" dedi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"