comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Gomis'ten Atatürk paylaşımı

10 Kasım 2017, Cuma 18:14
Galatasaraylı Gomis'ten Atatürk paylaşımı

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Gomis, Mustafa Kemal Atatürk'ün yıldönümü 10 Kasım'da anlamlı bir paylaşımda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaraylı futbolcu Gomis'ten Atatürk paylaşımı! Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 10 Kasım ölüm yıldönümünü spor camiasında tüm kulüpler ve birçok futbolcular anarken, Galatasaraylı Gomis de kendisine ait instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.
 

Galatasaraylı Gomis'in instagram hesabı


Galatasaray'a bu sezon transfer olan ve attığı gollerin yanı sıra tavırlarıyla da kısa sürede taraftarların gönlünde taht kuran Gomis, 10 Kasım Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümünde bir paylaşımda bulundu. Gomis kendisine ait instagram hesabında yaptığı paylaşımda, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 79. yılında sevgi ve saygıyla anıyorum." ifadelerini kullandı. 

GOMİS'TEN LÖSEMİ HASTALARINA ZİYARET
Fransız oyuncu, "Galatasaray'ın bir elçisi olarak buraya geldim. Galatasaray dostluk, yardımseverlik demektir. Türkiye'de insanlar bana çok yardımcı oluyor. Ben de buna karşılık olarak çocuklara yardım etmek istedim. Bir baba olarak çocukların değerini çok iyi biliyorum. Burada çocukların eksiklerini belirleyip ona göre yardımda bulunmak istiyorum" diye konuştu.

Bafetimbi Gomis, lösemili çocuklarla birlikte pasta kesip fotoğraf çektirdi. Yıldız golcü, çocuklara Galatasaray forması hediye etti.Gomis, gerçekleştirdiği anlamlı ziyaretin ardından Bahçelievler Medical Park Hastanesi'nden ayrıldı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)