comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Gomis'e maymun diyen Hakan Hepcan'a Ahmet Çakar'dan: "Vatan haini ırkçı şerefsiz" (İZLE)

22 Ağustos 2017, Salı 00:05
Galatasaraylı Gomis'e maymun diyen Hakan Hepcan'a Ahmet Çakar'dan:

Galatasaraylı Gomis'e maymun diyen Hakan Hepcan, Derin Futbol programına bağlandı. Ahmet Çakar'dan Hakan Hepcan'a canlı yayında çok sert tepki geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın, Osmanlıspor deplasmanında 3-1 galip geldiği maçta sosyal medyada yaptığı paylaşımda Gomis'e maymun diyen Hakan Hepcan'a bir sert tepki de Ahmet Çakar'dan geldi. Derin Futbol programına bağlanan Hakan Hepcan'a, Ahmet Çakar canlı yayında "Sen vatan haini darbecilere destek veren ırkçı bir şerefsizsin." ifadelerini kullandı. Canlı yayında sinirlerine hakim olamayan Ahmet Çakar'a kamuoyunda ise büyük destek geldi. 
 

Galatasaray'da Gomis'e maymun diyen Hakan Hepcan'ın Beyaz TV'de Ahmet Çakar ile konuşmaları (İZLE)


Galatasaraylı futbolcu Gomis'e maymun dedikten sonra sarı kırmızılı kulüp ve Gomis'in kendisine dava açtığı Hakan Hepcan, Beyaz Futbol'a bağlandı ve "Ben bu tweeti 15 saniye sonra sildim. Irkçılık olarak algılanacağını düşünmedim. Hataydı ama niyetim ırkçılık yapmak değildi. Bunu gördükten sonra Galatasaray kulübünden, Gomis'ten ve taraftarlardan özür diliyorum. Ben koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım ama niyetim ırkçılık yapmak değildi." ifadelerini kullandı. 

AHMET ÇAKAR: "SEN HAİN DARBECİLERE DESTEN VEREN VATAN HAİNİ, IRKÇI ŞEREFSİZSİN"
Ahmet Çakar ise Hakan Hepcan'a canlı yayında, "Senin küçüklüğünde bir sorun var. Bize gerçekleri anlatmıyorsun. Mesela tweeti 15 saniye sonra silmedin. Bir müddet sonra sildin. Bunları bize anlatmıyorsun. Maymun kelimesinin ırkçı anlamına geldiğini nasıl bilmezsin? Ben sana ince sesin ve parlak suratından dolayı yumuşak birisin dedem edepsizlik etmiş olurum değil mi? Sen de bunu yaptın." diye konuştu. 

Çakar canlı yayında ilerleyen dakikalarda ise Hakan Hepcan'ın 16 Temmuz gecesi saat 00:16'da hain darbe girişimine destek veren tweetini gördükten sonra sinirlerine hakim olamadı ve, "Sen TRT'deki kızımıza hain darbecilerin zorla okuttuğu yazıyı gördükten sonra İyi oldu diye tweet attın. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Sen hain darbecilere destek veren, ırkçı bir şerefsizsin. Eğer beni mahkemeye vermezsen şerefsiz oğlu şerefsizsin." diye sert çıkışınca Hakan Hepcan telefonu kapattı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

Galatasaray'da Gomis'e ırkçı ifade kullanan Hakan Hepcan'a dava açılıyor


Sosyal medyada çektiği kısa videolarla adını duyuran Hakan Hepcan'ın Gomis hakkında yaptığı, "Bizim takım oturana kadar lig biter hacı. Galatasaray'da bir tane maymun var topa düşmanı gibi vurup yere falan atıyor kendini. İşimiz çok zor." yorumu için dava açılıyor. 

Hakan Hepcan için hem kulüp tarafından, hem de Gomis tarafından bireysel dava açılacak.
 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)