comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı futbolcuya Uğur Meleke'den sert eleştiri: "Dayak yerdi"

17 Temmuz 2017, Pazartesi 18:21
Galatasaraylı futbolcuya Uğur Meleke'den sert eleştiri:

Galatasaray'ın, Östersunds ile oynadığı ve 2-0 kaybettiği maçta Sinan Gümüş ile Carole'un performanslarına sert eleştiri geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'da, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanş turunda Östersunds ile oynanacak maçın hazırlıkları devam ederken, ilk maçın yankıları devam ediyor. Özellikle İsveç'te oynanan maçta Sinan Gümüş ile Carole'un performansına Uğur Meleke'den sert eleştiri geldi. 
 

Galatasaray'da Sinan Gümüş ve Carole'un performansına sert eleştiri


Galatasaray'ın, Östersunds'a 2-0 kaybettiği maç sonrasında sarı kırmızılı takımın performansını değerlendiren Uğur Meleke, Turkcell + Life TV'de Sinan Gümüş ve Carole'un performanslarını masaya yatırdı. Meleke şunları kaydetti:

"SİNAN GÜMÜŞ'Ü SANKİ ZORLA OYNATIYORLAR"
"Sinan Gümüş'ün bu kadar hareketsiz ve isteksiz olduğuna inanamıyorum. 23 yaşındasın ve Avrupa kupalarında Galatasaray formasıyla şans buluyorsun ve senin bunu değerlendirmen lazım. Sinan Gümüş'ün yeteneği var ama sanki zorla oynatıyorlar. 

"CAROLE DAYAK YERDİ"

"Carole farklı. 80'li yıllarda böyle ciddiyetsiz, yeteneksiz ve lakayıt performans sergilese saha içinde dayak yerdi. O derece diyorum."
 

Galatasaray'da Mariano Ferreira, Östersunds maçında neden oynamayacak?


UEFA Avrupa Ligi'nde tur tur UEFA'ya oyuncu listesi veriliyor. Mariano Ferreira'nın da Östersunds maçlarının ortasında geldiği için UEFA listesine ismi yazdırılamadı. Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turuna yükselirse Mariano Ferreira'nın UEFA'ya gönderilecek listede olması bekleniyor.


Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.