comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı futbolcuya Önder Özen'den eleştiri: "Birisi çıkıp demeli..."

17 Temmuz 2017, Pazartesi 17:50
Galatasaraylı futbolcuya Önder Özen'den eleştiri:

Galatasaray'ın Östersunds maçında ortaya koyduğu kötü performansla Tolga Ciğerci eleştirilerin odak noktası oldu. 

FutbolArena - Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında deplasmanda Östersunds'a 2-0 yenilirken sarı kırmızılı futbolculardan özellikle orta sahada oynayan Tolga Ciğerci'nin performansına büyük eleştiri geldi. Tolga'yı eleştirilerden biri de ünlü spor yorumcusu Önder Özen oldu. 
 

Galatasaray'da Tolga Ciğerci'nin performansına eleştiri


Galatasaray, Östersunds ile 2-0'ın rövanşında bu hafta İstanbul'da, TT Arena'da karşı karşıya gelecek. İlk maçta sergilediği performansla kamuoyundan büyük eleştiri alan Tolga Ciğerci'ye Önder Özen'den de uyarı geldi. Tivibuspor'da konuşan Özen, Tolga Ciğerci'nin özellikle uzaktan attığı şutlar hakkında şunları söyledi:

"Şimdi bakın. Bazı oyuncularda ayak üstü yoktur. Atiba'da var mı? Yok. O yüzden vermiyor, veriyor yanına. Aurelio da vurmazdı mesela. O da verirdi kaliteli olana. Tolga Ciğerci'yi anlamıyorum. Bir maçta topu tribüne göndermeden içi rahat etmiyor mu? Plase yok, ayak üstü hiç yok. Herhalde 100'e tamamlayıp öyle mi olacak sanıyor? Galatasaray'da birisinin Tolga'ya şunu demesi lazım. Evladım sen topa vurma, vurma sen."
ALİ ECE: "SIFIR BİLE DEĞİL, EKSİDE"

Önder Özen gibi Tolga Ciğerci'nin performansını eleştiren bir diğer yorumcu ise Ali Ece oldu. Tivibuspor'da konuşan Ali Ece, "Tolga Ciğerci o kadar kötü ki, performansı sıfırda bile değil, ekside. Kendi arkadaşına faul yapıyor. Kesici özelliği yok. İleri gidemiyor. Hakikaten inanılır gibi değil." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.  

FutbolArena haber turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.