comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı futbolcular Tudor'dan şikayetçi ''Ateşe atıyor''

18 Aralık 2017, Pazartesi 16:55
Galatasaraylı futbolcular Tudor'dan şikayetçi ''Ateşe atıyor''

Galatasaray'da gönderilmesi beklenilen Igor Tudor'un yaptığı açıklamalar nedeni ile sarı kırmızılı futbolcular ile arasının açıldığı belirtiliyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un kaybedilen karşılaşmalardan sonra yaptığı açıklamalar nedeni ile futbolcularla bağının koptuğu öğrenildi.


Galatasaray'da Igor Tudor ile oyuncuların arası açıldı


Galatasaray'da artık görevden alınmasına kesin gözle bakılan Tudor'dan oyuncuları da koptu. Beşiktaş derbisi sonrasında "Sahada beklediğim ve istediğim Galatasaray takımı yoktu. Oyuncularım herhalde atmosferden etkilendi" şeklinde yaptığı açıklamalarla Galatasaray'da, futbolcuların tepkisini alan Igor Tudor, Malatya'da bardağı taşırdı.

TAKIM İÇERİSİNDE RAHATSIZLIK YARATTI
Galatasaraylı oyuncuların "Her kötü sonuçta sorumluluk almak yerine faturayı bize kesiyor" dediği. Teknik Direktör Tudor'un bu kez "Kazanınca oyuncular, kaybedince Tudor diyorsunuz" sözü Galatasaray takımı içinde rahatsızlık yarattı.

''HER KÖTÜ SONUÇTAN SONRA BİZİ ATEŞE ATIYOR''

Özellikle Yabancı futbolcular, Tudor'un bu açıklamalarından son derece rahatsız oldu. ve bu sabah durumu yönetime ve Sportif Direktör Cenk Ergün'e ilettikleri öğrenildi. Oyuncuların "Her kötü sonuçta sorumluluk almak yerine bizi ateşe atıyor" sözleri ile Tudor'u şikayet ettikleri ortaya çıktı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.