comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı futbolcu için Erman Toroğlu'ndan olay sözler: 'Bir daha top oynayamaz bu takımda'

20 Temmuz 2017, Perşembe 23:44
Galatasaraylı futbolcu için Erman Toroğlu'ndan olay sözler: 'Bir daha top oynayamaz bu takımda'

Galatasaray'ın, Östersunds'a elendiği maçın ardından Erman Toroğlu açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Östersunds'a elendiği maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu yönetimi sert bir dille eleştirdi. Toroğlu'nun hedefinde Galatasaraylı bazı futbolcular da vardı. 
 

Galatasaray 1-1 Östersunds maç sonu Erman Toroğlu'nun yorumları


Galatasaray'ın, Östersunds'a elendiği maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu sarı kırmızılı takımın yönetiliş şeklini eleştirdi. 

"BU KAFA YAPISIYLA GALATASARAY'IN İYİ OLMA ŞANSI YOK"
"Galatasaray'ın iyi olma şansı yok. Bu kafa yapısıyla iyi olma şansı yok. Ancak Tudor'la ilgili değil. Size söyleyeyim. Tudor kiralık katil olarak tutulmuş bir adam. Mecazi manada. Tudor, Sneijder'i götürdü ve sonra da kendisi gidecek. Bu kadar basit. Galatasaray'da olaylar farklı boyutlarda."

"SELÇUK BUNDAN SONRA GALATASARAY'DA TOP OYNAYAMAZ"

"Selçuk bundan sonra Galatasaray'da top oynayamaz. Sneijder'in gitme sebebi Selçuk olarak görünüyor. Seyirciye öyle lanse edildi. Tudor tecrübeli bir futbolcu ama teknik adam değil. Yavru teknik adam. Juventus'ta oynaması onun tecrübeli teknik direktör olduğunu kanıtlamaz. Tudor kötü bir teknik direktör. Bugün Östersunds maçında da yaptıkları ortada."

"TUDOR'UN BUNA HAKKI YOK"

"Galatasaray yönetiminde futbolu bilen insan yok. Liseliler ağırlıklı. Galatasaray lisesi futbol takımı yenildi bugün. Hiçbir teknik adamla futbolcusuyla mücadele etmez. Buna hakkı yok! Tudor, futbolcuyla mücadele ediyor. Sen futbolcuyla mücadele edemezsin, futbolcuyu eğitirsin, diyalog kurarsın. Ben senden daha kuvvetliyim, ben seni döverim falan diyor. Mecazi anlamda yani. Ne olacak bundan sonra? Galatasaray tribünleri dolacak mı? Dolmayacak."

"HAKEM GALATASARAY'A KIYAK YAPTI"

"Muslera'nın oyun kurallarına göre %100 atılması gerekiyordu. Neden atılması gerekir? Muslera topa yattı, topu alamayınca adamı indirdi. Kırmızı kart. Topa müdahale edemediği için adamı indirdi. Kırmızıyı vermedi. Peki. Topa yattığı zaman, topa vuramadı ama adamı indirdi. Elinde olmayan sebepten adamı indirdi. Bu sefer sarı kart. Muslera'nın sarısı var, ikinci sarı. Hakem Galatasaray'a büyük kıyak yaptı. Muslera'nın çıktığını ve maçın şeklini düşün. Bakın ileride neler olacak. Biraz düzgün hakem çıkarsa Türkiye'de Tudor'u oyunda tutmazlar.

"GALATASARAY LİSESİ FUTBOL TAKIMI"

"Başkan ve yönetimle bu iş yürümez. Galatasaray Lisesi futbol takımıdr. Galatasaray takımı değil bu. Yani bu kadar kulübe üye alıyorsunuz, 40 kişi alacaksınız 35'i liseli. Hani Galatasaray halkın takımıydı?"

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.