comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Fernando'dan ekstra talep

08 Kasım 2017, Çarşamba 10:58
Galatasaraylı Fernando'dan ekstra talep

Galatasaray'da Fizik kondisyonunu daha da yukarı çekmek isteyen Brezilyalı yıldız Fernando Reges, teknik heyetten özel bir program istedi.

FutbolArena - Galatasaray'ın sezon başında İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City takımından kadrosuna kattığı Brezilyalı yıldız oyuncu Fernando Reges, göstermiş olduğu başarılı performans ile sarı kırmızılı taraftarların yüzünü güldürmeyi başardı.


Galatasaraylı Fernando'dan ekstra çalışma talebi


Galatasaray'ın bu sezon yaptığı çıkışta büyük pay sahibi olan Brezilyalı yıldız Fernando Reges, Süper Lig'e verilen milli arada teknik heyetten özel bir istekte bulundu. Fizik kondisyonunu daha da yukarı çekmek isteyen Brezilyalı yıldız teknik heyetten özel bir program istedi.

FİZİK KONDİSYONUNU EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARACAK
Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Süper Lig'e verilen arayı iyi değerlendirmek isteyen ve Brezilyalı Milli Takımın'da yer almayan Fernando Reges, bu arayı kondisyonunu üst düzeye çekmek için değerlendirecek.  Teknik heyetten ekstra çalışma programı isteyen Fernando Reges, 12. haftada oynanacak olan Başakşehir mücadelesine daha diri bir şekilde çıkmayı hedefliyor.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)