comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Fernando: ''Şampiyonluğa odaklandık''

13 Ekim 2017, Cuma 13:46
Galatasaraylı Fernando: ''Şampiyonluğa odaklandık''

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Fernando Reges, önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City takımından bonservisi karşılığında kadrosuna kattığı Fernando Reges, takımının son performansı ve İstanbul hakkında Galatasaray resmi sitesine açıklamalarda bulundu.


Galatasaray'da Fernando Reges'den açıklamalar


Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Fernando Reges, Galatasaray resmi internet sitesine yaptığı açıklamada önemli ifadeler kullandı. Şampiyonluğa odaklandıklarını belirten Fernando şu ifadeleri kullandı;

"ŞAMPİYONLUĞA ODAKLANDIK"


"Florya'da tam bir aile ortamı var. Hem saha içinde saha dışında tek bir hedefe odaklanmış durumdayız; o da şampiyonluk. Bu yolda ilerliyoruz. Birbirimize destek oluyoruz. Gruptaki arkadaşlarımız birbirine sürekli yardım eden ve birbiri için mücadele eden insanlar. O yüzden burada çok güzel bir ortam var.

"SAHA DIŞINDAKİ ORGANİZASYONLAR ÇOK ÖNEMLİ"

"Saha dışında beraber olmanın takım olabilme anlamında çok büyük faydaları var. Başkanımızın sezon başında düzenlediği tekne turu organizasyonunda her beraber öğle yemeği yedik. Bu, bizim için çok önemliydi. Bu tip organizasyonlar takım olabilme ruhunu daha da ileri seviyeye taşıyor.

"FAVORİM PİRİNÇ PİLAVI"

"Türk mutfağı?" sorusuna da yanıt veren Fernando, “Türk mutfağı inanılmaz. Florya'nın yemekleri süper. Pirinç pilavını çok seviyorum. Onun yanında bir de tavuk çok hoşuma gidiyor. Aşçılarımıza da bir kez daha sizin aracılığınızla teşekkür etmek istiyorum" diye konuştu.

Son olarak "İstanbul'u nasıl buldun?" sorusunu yanıtlayan Brezilyalı;

"İstanbul'u ailecek çok sevdik. Burası mükemmel bir şehir. Gezmek için birçok yer var. Ne zaman boş bir zamanımız olduğunda ailecek yeni yerler keşfetmeye çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.