comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Fernando Muslera: ''Felip Melo asla korkmaz!''

04 Eylül 2017, Pazartesi 10:25
Galatasaraylı Fernando Muslera: ''Felip Melo asla korkmaz!''

Galatasaray'ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera, Brezliya basınına eski takım arkadaşı Felip Melo hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera, Uruguay Milli Takımı için gittiği Milli görev sırasında Brezilya basınına eski takım arkadaşı Felip Melo hakkında açıklamada bulundu.


Galatasaraylı Muslera'dan Felipe Melo açıklaması


Fernando Muslera, Galatasaray'da uzun dönem birlikte forma giydiği ve birçok kupa kaldırdığı eski takım arkadaşı Felipe Melo hakkında, Brezilya basınına övgü dolu açıklamalarda bulundu. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre Fernando Muslera, Felipe Melo için 'O asla korkmaz' dedi.

''BAZEN YANLIŞ AÇIKLAMALAR YAPABİLİR''
Uruguay Milli Takımı'na giden Fernando Muslera, Brezilya basınına açıklamalarda bulundu. Eski takım arkadaşı Melo ile ilgili soruları cevaplayan başarılı file bekçisi, “Uzun yıllar onunla oynadım ve pek çok kupa kazandım. Melo sahanın içine girince çok ateşli bir oyuncu. Bazen çok kart görüyor ama onun tarzı bu. Bizim için her zaman önemli işler başarıyordu. Bazen yanlış açıklamalar yapabilir ama Melo bunları söylemekten asla korkmaz ve çekinmez” dedi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.