comScore
1 / 8

Galatasaraylı eski yöneticiye şike suçlaması

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray’da Ünal Aysal döneminde yöneticilik yapan Işıtan Gün’e şok sike suçlaması geldi. 

2 / 8
Fortuna Sittard teknik direktörü Sunday Oliseh görevden alındıktan sonra kendisine ait twitter hesabından yaptığı açıklamada Hollanda basınında büyük yankı uyandırdı.
3 / 8
Hollanda’da Türk yatırımcılara büyük suçlama! Fortuna Sittard’da teknik direktör Sunday Oliseh görevden alındıktan sonra kendisine ait sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı ve gündemi sarsacak ifadeler kullandı. 
4 / 8
Hollanda 2. Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Fortuna Sittard’da teknik direktör Sunday Oliseh’in görevden alınma kararı tartışılırken, Oliseh’in yaptığı açıklama ise bir anda gündem oluşturdu.
5 / 8
İşte o sözler...
6 / 8
Fortuna Sittard Teknik Direktörü Sunday Oliseh görevinden alındığını resmi twitter hesabından açıklarken, "Kulübün yasa dışı faaliyetlerine dahil olmayı kabul etmediğim için görevimden alınmadım. Oyuncularım ve takımım adına üzgünüm." ifadelerini kullandı. 
7 / 8
Fortuna Sittard’ı hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sezon bir dönem Galatasaray’da yöneticilik yapan Işıtan Gün satın almıştı.
8 / 8

IŞITAN GÜN KİMDİR?

<h2>IŞITAN GÜN KİMDİR?</h2>
Geçtiğimiz sezon ortaklarıyla birlikte Fortuna Sittard kulübünü satın alan Işıtan Gün Ünal Aysal’ın başkan olduğu dönemde Galatasaray’da yöneticilik yapmıştı.