comScore
1 / 9

Galatasaraylı eski futbolcunun eski eşinden olay itiraf

Bir dönem Galatasaray forması giyen Dzemaili’nin eski eşi Erjona Sulejmani futbol dünyası gündemine oturan açıklamalarda bulundu. 

2 / 9
Dzemaili ile birlikte olduğu dönemde de yaptığı açıklamalarla gündeme oturan Erjona Sulejmani bu kez dünyaca ünlü yıldız futbolcu hakkında çarpıcı itirafta bulundu.
3 / 9
İşte Erjona Sulejmani’nin sözleri....
4 / 9
Erjona Sulejmani, dünyanın şu anda en çekici futbolcusunun Cristiano Ronaldo olduğunu söyledi ve şu sözlerle devam etti: "Onu asla reddedemem"
5 / 9
Erjona Sulejmani, "Ronaldo şu anda dünyanın en çekici futbolcusu. Onunla tanışmayı çok isterim. Yanlışlıkla bile olsa beni arasa onun davetini asla geri çeviremem. Çünkü çok çekici." dedi.
6 / 9

YAZDIĞI KİTAP EVLİLİKLERİNİ BİTİRMİŞTİ

<h2>YAZDIĞI KİTAP EVLİLİKLERİNİ BİTİRMİŞTİ</h2>
EURO 2016’da İsviçre’yi tribünden desteklediği görüntülerle dünya basınının dikkatini çeken Erjona Sulejmani, birkaç yıl önce çok konuşulan bir kitaba imza atmıştı.
7 / 9
Kitapta birçok futbolcunun maçtan önce cinsel ilişkiye yerine mastürbasyonu tercih ettiğine yer veren Erjona Sulejmani, aynı sayfalarda Ronaldo’yu dünyanın en seksi futbolcusu olarak tanımlamış ve "Cristiano Ronaldo’dan teklif gelirse ona karşı koyamam" ifadelerini kullanmıştı.
8 / 9

2017’DE BOŞANDILAR

<h2>2017’DE BOŞANDILAR</h2>
Dzemaili ile Erjona Sulejmani 2017 yılında resmen boşandılar.
9 / 9