comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı eski futbolcu Melo, Palmeiras'ta kadro dışı

29 Temmuz 2017, Cumartesi 06:05
Galatasaraylı eski futbolcu Melo, Palmeiras'ta kadro dışı

Galatasaraylı eski futbolcu Felipe Melo, Palmeiras'ta teknik direktör Cuca ile yaşadığı sorunlardan dolayı Avai maçı öncesi kadro dışı bırakıldı. Felipe Melo depremi Brezilya basınında da büyük yankı uyandırdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaraylı eski futbolcu Felipe Melo yine olay yarattı! Palmeiras'ta Felipe Melo depremi! Teknik Direktör Cuca, Pazar günü Avai ile oynanacak maç öncesinde Brezilyalı futbolcuyu kadro dışı bıraktı. Brezilya basını Felipe Melo ile teknik direktör Cuca arasındaki kavgayı konuşurken, 34 yaşındaki futbolcuyla yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. 
 

Felipe Melo Palmeiras'tan ayrıldı mı?


Brezilya Serie A takımlarından Palmeiras'ta teknik direktör Cuca, takımdaki huzuru bozduğu gerekçesiyle Felipe Melo'yu Pazar günü oynanacak olan Avai maçı öncesi kadro dışı bıraktı. Bu gelişme Brezilya basınında büyük yankı uyandırırken, Palmeiras taraftarları ikiye bölündü. Melo'nun kadro dışı bırakılmasının ardından takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak Brezilya basınında Globoesporte'nin haberine göre;  Palmeiras Teknik Direktörü Cuca, bir süredir takımın içinde huzuru bozduğu gerekçesiyle Melo'yu kadro dışı bıraktı ve 34 yaşındaki futbolcunun durumuyla ilgili kararı Başkan Mauricio Galiotte'ye bıraktı. 

Brezilya basınında Felipe Melo'nun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği iddia edilmesine rağmen Palmeiras'tan bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 
FUTBOL DİREKTÖRÜ MATTOS SORUNU ÇÖZMEYE ÇALIŞACAK

Felipe Melo ile Palmeiras Teknik Direktörü Cuca arasında uzun süredir devam eden problemin çözülmesi için Sportif Direktör Alexandre Mattos'un arabulucu olacağı iddia edildi. Daha önce Barrios ile de yaşanan problemde arabuluculuk yapan Mattos sorunu halletmişti. Ancak Felipe Melo'nun son dönemdeki disiplinsiz davranışlarından ötürü Cuca'nın kendisine bir daha olumlu yaklaşmasına ihtimal verilmiyor. 


Galatasaraylı eski futbolcu Felipe Melo transfer haberleri


Palmeiras'ta kadro dışı bırakılan Felipe Melo'nun kulübüyle 2019 yılına kadar sözleşmesi devam ediyor. 34 yaşındaki futbolcunun yaşanan bu deprem sonrasında artık Palmeiras'ta kalmasının mümkün olmadığı ve Brezilya Serie A'da başka bir takıma transfer olmasına kesin gözüyle bakılıyor. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.