comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı eski futbolcu Fernando Meira'dan yıllar sonra gelen itiraf

16 Temmuz 2017, Pazar 00:14
Galatasaraylı eski futbolcu Fernando Meira'dan yıllar sonra gelen itiraf

Galatasaraylı eski futbolcu Fernando Meira, Portekiz basınına verdiği röportajda sarı kırmızılı takımda geçirdiği günleri unutamadığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın eski futbolcularından Fernando Meira, bir dönem sarı kırmızılı formayı terletmişti. 2009 yılında Galatasaray formasını giyen eski Portekizli futbolcu ülke basınına verdiği röportajda futbol hayatından bahsederken, İstanbul ve Galatasaray'da geçirdiği günlerin kariyeri için çok önemli bir yer kapladığını söyledi. 

"İSTANBUL'DA GEÇİRDİĞİM GÜNLER UNUTULMAZDI"
"İstanbul'da geçirdiğim günler unutulmazdı. Çok güzel bir şehir ve farklı bir kültürü vardı. Orada geçirdiğim günler kariyerimde her zaman farklı bir yer kaplayacak."

"GALATASARAY ÇOK ETKİLEYİCİ BİR KULÜP"

Galatasaray gerçekten büyük bir güç ve etkileyici bir kulüp. İnanılmaz bir tutku vardı. Taraftarların çılgınlığı, stattaki atmosferi asla unutmayacağım. Tam anlamıyla çılgınlardı. Isınırken bile tribünlerden destek oluyorlardı bize. İç içe yaşıyorduk her şeyi. İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri ve Galatasaray da bu şehrin en etkileyici kulübüydü.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.