comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı eski futbolcu Felipe Melo yine olay oldu

03 Eylül 2017, Pazar 14:18
Galatasaraylı eski futbolcu Felipe Melo yine olay oldu

Galatasaraylı eski futbolcu Felipe Melo, Palmeiras'ta bir maçta rakibine attığı yumruğun fotoğrafını çerçeve yaptırdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın eski futbolcusu Felipe Melo, Brezilya'da yine gündem oldu. Brezilyalı futbolcu Palmeiras'ta bir maçta rakibine attığı yumruk sonrası uzun süre konuşulmuştu. Felipe Melo ise bu fotoğrafı çerçevelettirdi. 
 

Felipe Melo'nun yumruk attığı maç


Felipe Melo ise rakibine attığı yumruğu çerçevelettirip odasına koydu. Brezilyalı futbolcunun yaptığı bu hareket sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. 

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda Palmeiras'in 3-2 kazandığı maçın son düdüğüyle birlikte saha bir anda karıştı. İki takım futbolcuları birbirleriyle tartışmaya başlarken, Penarol'lu oyuncular Palmeiras forması giyen Felipe Melo'yu kovalamaya başladı. Diğer oyuncular Penarollu futbolcuları sakinleştirmeye çalışırken, Melo'nun bir oyuncuya yumruk attığı görüldü. Yumruğun ardından olaylar iyice alevlendi. 
Palmeiraslı oyuncular da takım arkadaşları Melo'yu olay yerinden uzaklaştırmak için yoğun çaba sarfetti. Güvenlik kuvvetlerinin yatıştırmakta yetersiz kaldığı olayların ardından iki kulübe de ceza verilirken, Felipe Melo ise 6 maç ceza aldı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.