comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı eski futbolcu Emre Çolak: "Deportivo'da ben bir liderim."

28 Eylül 2017, Perşembe 21:06
Galatasaraylı eski futbolcu Emre Çolak:

Galatasaraylı eski futbolcu ve şu anda Deportivo forması giyen Emre Çolak, İspanyol basınına birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın eski futbolcusu ve şu anda İspanya La Liga takımlarından Deportivo'da forma giyen Emre Çolak, kulübün sergilediği kötü performansın ardından İspanyol basınına açıklamalarda bulundu. Emre Çolak takımda bir lider olduğunu söyledi. 

İspanyol basınına konuşan Emre Çolak'ın açıklamaları şu şekilde:
"BEN BİR LİDERİM"

Ben bir liderim ve takımımın bana ihityacı var. Maçlara çıkmadan önce kendimi çok iyi motive ediyorum. Bu da beni saha içinde arkadaşlarım için lider yapıyor. Takımın bana ihtiyacı var. Deportivo'yu daha yukarılara taşımak için sonuca etki edici performans sergilemeliyim. Tabi ki bu söylediklerim saha içinde geçerli. Saha dışında hepimiz aynıyız ama saha içinde bir liderim ben. 

"HENÜZ %100 PERFORMANSIMI VEREMEDİM"

Deportivo şu anda iyi durumda değil. Ben de kendi performansından memnun değilim. Henüz %100'ümü veremedim. Ancak bir gerçek var ki, o da takım haline hareket edebilmek. Bunu takım arkadaşlarımızla sık sık konuşuyoruz. Takım olarak hareket etmeliyiz. Hep birlikte hücum, hep birlikte savunma yapmalıyız. Ben de aynı şekilde kendi performansımı yukarı taşımayalım. Sonradan açılacağımı biliyorum. Umarım daha iyi olurum." 


Emre Çolak Deportivo'da kaç gol attı?


Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra İspanya La Liga takımlarından Deportivo ile sözleşme imzalayan Emre Çolak, geçtiğimiz sezon La Liga'da 33 maçta 3 gol atmıştı. Emre Çolak bu sezon ise 3 maçta görev aldı ve henüz gol sevinci yaşayamadı. İspanya futboluyla ilgili tüm gelişmelere İspanya La Liga Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.