comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Belhanda'ya Rıdvan Dilmen'den eleştiri

16 Eylül 2017, Cumartesi 22:06
Galatasaraylı Belhanda'ya Rıdvan Dilmen'den eleştiri

Galatasaray'ın Kasımpaşa'yı 2-0 mağlup ettiği maçı NTV Spor'da Rıdvan Dilmen yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig 5. haftasında Kasımpaşa'yı 2-0 mağlup etti. Maçın ardından NTV Spor'da Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı. 


Galatasaray 2-0 Kasımpaşa Rıdvan Dilmen'in yorumları


Maçın ardından NTV Spor'da Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı. 

"NDİAYE İLE TOLGA'NIN YERİ DEĞİŞMELİ"
"Bir kere şunu görelim. Tolga'yı ofansif oynatan Galatasaray'da ileri uçta tam 5 oyuncu var. Ben aslında Tolga ile Ndiaye'nin yerlerini değiştiririm. Ndiaye hücumda etkili işler yapmaya başladı üstelik. Ndiaye faullük kartlık yapabilen bir oyuncu. Ben onun ofansif meziyetlerini ön plana çıkarmak için Tolga'nın kanadına çekerim. Antrenör ise farklı düşünüyor. Ancak Ndiaye çok iyi bir pasör değil." 

"BELHANDA'YA YÜRÜYOR"

"Belhanda son yarım saat adeta yürüyor. Ligin 5. haftası üstelik. Çok yetenekli bir oyuncu. Golde de Gomis'e güzel bir servis yaptı ama maçın son yarım saatinde adeta yürüdü."

"GALATASARAY'IN OLMAZSA OLMAZI"

"Galatasaray'ın olmazsa olması önde oynaması lazım. Bugün de 1-1'e kalabilirlerdi. Pozisyonları var. Galatasaray önde baskı yapmak zorunda. Antalya maçında geriye çekildikleri anda yaşanan sıkıntıyı gördük. Ciddi kontra yiyebilir ama bu riski almak zorunda. Bu oyuncularla önde basmak zorundasın."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.