comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Belhanda'ya Erman Toroğlu'ndan Oğuzhan benzetmesi

20 Ağustos 2017, Pazar 00:05
Galatasaraylı Belhanda'ya Erman Toroğlu'ndan Oğuzhan benzetmesi

Galatasaray'ın deplasmanda Osmanlıspor'u 3-1 mağlup ettiği maçın ardından Erman Toroğlu, A Spor'da sarı kırmızılı takımın performansını, Belhanda'yı ve diğer isimleri yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig 2. haftasında deplasmanda Osmanlıspor'u 3-1 mağlup etti. Maçın ardından Erman Toroğlu, sarı kırmızılı takımla ilgili övgü dolu ifadelerde kullandı. Toroğlu, Galatasaray'ın yeni yıldızı Belhanda'yı da Beşiktaşlı Oğuzhan'a benzetirken dikkat çeken ifadeler kullandı. 


Osmanlıspor 1-3 Galatasaray Erman Toroğlu'nun yorumları


Osmanlıspor - Galatasaray maçının ardından A Spor'da konuşan Erman Toroğlu şunları söyledi:

"BELHANDA BUGÜN OLUMSUZ ANLAMDA OĞUZHAN'A BENZEDİ"
"Bugünkü oyunuyla Belhanda, Oğuzhan'a olumsuz anlamda benzedi. Geçen haftaki Belhanda daha başkaydı. Oğuzhan da ne zamandır yok. Ben evet, stillerini benzetiyorum ama Osmanlıspor maçında iyi değildi."

"GALATASARAY'LA İLGİLİ UYARI"

"Ancak Galatasaray'la ilgili şu uyarıyı vereyim. Oyunda takımın mesafesi çok uzun. Onu kısaltmaları lazım. 3-1'den sonra Osmanlıspor'un kaçırdığı pozisyon sonuçlansa 3-2 olacak ve işler zorlaşırdı. Bu sorunu halletmesi lazım."

"GALATASARAY KEYİF VERİR"

"Galatasaray keyif verir ama. İzlemeye gidenler pişman olmaz. Rakibe basıyorlar. Son yıllarda olmadığı kadar keyif veriyorlar. Rakibe basmayna Galatasaray artık ısırıyor."

"YASİN VE SELÇUK BU TAKIMDA SIRITIRLAR"

"Yasin oyuna sonradan girdi, 70 dakika oynayan adamdan yavaş kaldı. Siz top oynamak istiyorsunuz ama bu şekilde olmaz. Oynayamazsınız ağlamayın. Bu takımda Yasin ve Selçuk sırıtırlar resmen." 

"TOLGA CİĞERCİ ENTERESAN İŞLER YAPIYOR"

"Belhanda, Gomis diyorsunuz ama 2 haftadır dikkat ediyorum, Tolga Ciğerci tam bir ciğer oynuyor. Asker oynuyor. Her yere gidiyor, basıyor, alıyor. Tudor onu iyi kullanıyor. Ciğerci'nin gezdiği yerlere bakın maçta. Gol atması önemli değil ama inanılmaz yapışık oynuyor rakibine. Her yeri kapatıyor, rakiplere basıyor. Çok enteresan işler yapıyor." 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)