comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Belhanda'dan olay sözler! 'Bizi gezdirdiler, öldürdiler"

19 Kasım 2017, Pazar 22:25
Galatasaraylı Belhanda'dan olay sözler! 'Bizi gezdirdiler, öldürdiler

Galatasaraylı Belhanda, Başakşehir maçının ardından ülke basınına çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Belhanda, Medipol Başakşehir maçının ardından ülke basınına son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. Transfer süreciyle birlikte Başakşehir karşısında aldığı yenilgiyi yorumlayan yıldız futbolcu şu ifadeleri kullandı:

"BAŞAKŞEHİR BİZİ SAHADA GEZDİRDİ"
Başakşehir'e karşı 5-1 kaybettik evet. Adebayor bizi öldürdü. Fakat maça iyi hazırlanmadık, her zaman oynadığımız gibi oynamadık, farklı bir oyun anlayışıyla çıktık sahaya ve sonuç ortada. Birbirimize bu bir kazaydı ve maçı unutalım dedik. Bizi sahada gezdirdiler."

"TÜRKİYE'DE GÖRDÜĞÜM ATEŞLİ TRİBÜNLERİ"

"Daha önce 6 ay boyunca Almanya'da oynamış olmama rağmen Türkiye'de gördüğüm ateşli tribünleri daha önce başka hiçbir yerde görmedim."

"GALATASARAY BANA GELEN İLK PROJE"

Galatasaray bana gelen ilk projeydi, Gomis zaten imza atmıştı, Sofiane Feghouli'nin oraya gideceğini biliyordum ve Manchester City'den Fernando'yu da transfer etmek üzereydiler haliyle baya büyük bir takım kuruluyordu..."

"SOW VE DİA İLE GÖRÜŞTÜM"

Galatasaray'dan teklif aldıktan sonra Sow ve Dia gibi isimlerle görüştüm, son olarak Renard ile görüştüm ve bana daha sonrası için dikkatli olmamı söyledi"

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Çeviri: Ligue 1 Türkçe 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)