comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Aydın Yılmaz uzun süredir kayıplarda

09 Eylül 2017, Cumartesi 10:14
Galatasaraylı Aydın Yılmaz uzun süredir kayıplarda

Galatasaray alt yapısından yetişen Aydın Yılmaz, genç yaşına rağmen bu transfer döneminde de kendisine kulüp bulamadı.

FutbolArena - Galatasaray alt yapısından çıkan ve 2008 yılında Konyaspor karşısında attığı kritik son dakika golü ile hafızalardan silinmeyen Aydın Yılmaz, genç yaşına rağmen kulüp bulamıyor.


Galatasaraylı Aydın Yılmaz kendisine kulüp bulamıyor


Galatasaray alt yapısından yetişen ve 2008 yılında Konyaspor deplasmanında atıtğı son dakika golü ile takımının şampiyonluk virajinde en önemli engeli aşmasına yardımcı olan Aydın Yılmaz kayıplarda. Galatasaray taraftarlarının büyük beklentisi içerisinde olduğu fakat o beklentilere bir türlü cevap veremeyen Aydın Yılmaz, genç yaşına rağmen bu transfer döneminde de kendisine kulüp bulamadı.

2015 YILINDAN BERİ SAHAYA ÇIKAMIYOR
2015 - 2016 sezonunda Galatasaray tarafından sözleşme imzalanmaya hazırlanırken, taraftar baskısı nedeni ile son anda vazgeçilen ve o sezon Kasımpaşa'ya giden Aydın Yılmaz, Kasımpaşa ekibinde de forma giyememiş ve Kasımpaşa ile yollarını ayırmıştı. Henüz 29 yaşında olmasına rağmen Aydın Yılmaz, kendisine 2017 2018 sezonu transfer döneminde de kendisine kulüp bulamadı. Aydın Yılmaz 26 Aralık 2015'ten beri sahaya çıkamıyor.


Aydın Yılmaz'ın Galatasaray kariyeri


Galatasaray alt yapısından yetişen Aydın Yılmaz, yetenekleri ile kısa süre içerisinde kendisinden söz ettirmiş ve A takıma kadar yükselmişti. Galatasaray forması ile 141 karşılaşmada süre alan Aydın Yılmaz bu süreçte 11 gol, 21 asistlik performans sergilemişti.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.