comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Zoran Tosic transferine CSKA'dan yanıt! "Türkler büyük ama..."

19 Haziran 2017, Pazartesi 01:18
Galatasaray'ın Zoran Tosic transferine CSKA'dan yanıt!

Galatasaray'ın transfer etmek istediği öne sürülen Zoran Tosic hakkında CSKA Moskova Başkanı Yevgeny Giner'den açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın transfer etmek istediği öne sürülen ve geçtiğimiz günlerde Rus basınında sarı kırmızılılarla 3 yıllığına anlaşmaya vardığı iddia edilen Zoran Tosic hakkında CSKA Moskova'nın başkanı Yevgeny Giner'den açıklama geldi. Zoran Tosic'in Galatasaray'la anlaştığı yönündeki iddiaları yalanlamasının ardından CSKA başkanı Sırp futbolcunun takımda kalıp kalmayacağı konusundaki görüşlerini paylaştı. 
 

Zoran Tosic'ten Galatasaray transferi açıklaması


Zoran Tosic, hakkında çıkan Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki haberlere yalanlama getirdi. Sırp futbolcu, Rus basınına konuştu ve Galatasaray haberlerini yalanladı.

''GALATASARAY İLE ANLAŞMADIM''
"Galatasaray'la anlaştığım yönündeki haberler asılsızdır. Şu anda ne CSKA, ne de başka bir kulüple anlaşmadım."
 

Galatasaray'ın Zoran Tosic transferinde yeni gelişme


CSKA Moskova ile sözleşmesi Haziran sonunda sona erecek olan Zoran Tosic hakkında CSKA Moskova Başkanı Evgeny Giner, "Tosic'in gitmeyeceğine eminim. 20 Haziran'da bizimle birlikte kampa katılacağını düşünüyorum. Tosic bizim için önemli bir oyuncu ve bizimle kalacağını düşünüyorum. Bu konuda görüşmelerimiz sürüyor. ifadelerini kullandı. 

"GALATASARAY İDDİALARINI DUYDUK AMA..."

Evgeny Giner son olarak Tosic'in Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki iddialarla ilgili ise, "Basında böyle iddialar var ama ben dedikodudan ibaret olduğunu düşünüyorum. Zaten Tosic de yalanladı. Galatasaray tabi ki önemli bir kulüp ama Tosic'in bizimle kalması için elimizden geleni yapacağız." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)