comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın yeni transferine Erman Toroğlu: "Midem bulanıyor"

30 Temmuz 2017, Pazar 22:47
Galatasaray'ın yeni transferine Erman Toroğlu:

Galatasaray gündemi ve Fatih Terim'in milli takımdaki görevinden ayrılmasını Erman Toroğlu değerlendirdi. 

FutbolArena - Galatasaray gündemini ve Fatih Terim'in Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden ayrılmasıyla ilgili Erman Toroğlu yine gündem yaratacak yorumlarda bulundu. A Spor'da konuşan ve Terim gündemini değerlendiren Toroğlu, Galatasaray'da ise yönetimi ağır bir şekilde eleştirdi. 

"FEDERASYON KOVDUK DEMİŞTİ ZATEN"
"Fatih Terim'in açıklamasıyla, Federasyon'un açıklamasına bakılırsa ne denildiğini anlarız. Federasyon yaptığı açıklamada kovduk diyordu zaten. Millet karşılıklı anlama diyor. Karşılıklı anlaşma olmaz. Fatih Terim gönderildi, çok net. Bunun tazminatı, bilmemnesi var."

"FEDERASYON, TERİM'E ÇIK ÖZÜR DİLE DEDİ"

"TFF, Fatih Terim'i çağırıyor kavgadan sonra ve özür dile diyor. Fatih Terim özür dilemeyince Federasyon bu eyleme geçiyor. Seyrettiğim kadarıyla Terim özür dilemedi. Pişmanım dedi sadece. Federasyon çık özür dile diyor."

"FEDERASYON, FATİH TERİM'E SAHİP ÇIKMADI"

"Federasyon Fatih Terim'e sahip çıkmadı. Arda ana avrat küfür etti. Fatih'e de etti, Federasyon Başkanına da etti. Ancak zamanında Terim de bunlarla oynadı. Şimdi Federasyon ile Terim ile oynuyor. Sonunda yaşananlar bu oldu. Kendisi de şimdi bin pişmandır."


Galatasaray yönetimine Erman Toroğlu'ndan eleştiri


A Spor'da Fatih Terim konusunun ardından Galatasaray'ın gündemini değerlendiren Erman Toroğlu, "Tudor, Galatasaray'da temizlik işleri müdürü. Ben daha önce söylemiştim. Bu adamı kiralık katil olarak getirdiler. Tabi mecazi manada söylüyorum bunu. Şu anda da aynısını yapıyorlar." diye konuştu ve sözlerine şu şekilde devam etti:

"HAKEMLER ADAM GİBİ MAÇ YÖNETSİN.."

"Hakemler adam gibi maç idare etsinler, Galatasaray 3 sene sonra düşme hattına geriler. Sneijder'i veriyorsun da, Podolski'yi nasıl veriyorsun? Sen nasıl bir idarecisin?"

"GALATASARAY'DAKİ OLAY REZALET"

"Galatasaray'daki olay tam bir rezalet. Lucescu çok güzel söylemiş. Bunu, bunu yaparım demiş ama hiçbirini yaptırmazlar. Galatasaray takımına hakemler kıyak yapmasın, ağlamasınlar, bağırmasınlar 3 sene sonra bu takım düşme hattına geriler."

"BELHANDA TRANSFERİNDEN MİDEM BULANIYOR"

"Belhanda transferinde midem bulanıyor. Kafam biraz karışık. Göreceğiz Belhanda'yı. Ben şunu merak ediyorum. Galatasaray bu transferde üst akıl olarak kimden faydalanıyor? Açık söylüyorum. Belhanda transferinden midem bulanıyor."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.