comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın yeni transferi Mert Günok İstanbul'a geliyor

25 Temmuz 2017, Salı 21:44
Galatasaray'ın yeni transferi Mert Günok İstanbul'a geliyor

Galatasaray'ın Mert Günok transferinde son dakika gelişmesi! Deneyimli kalecinin Bursaspor ile olan sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın yeni transferi Mert Günok İstanbul yolunda! Sarı Kırmızılı takımın Cenk Gönen'in ayrılmasının ardından yedek kaleci olarak düşündüğü Mert, Bursaspor ile olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshedildi. 
 

Galatasaray, Mert Günok'u transfer edecek mi?


Ali Ay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kaleci Mert Günok'un menajerinin birkaç gün önce kendisine gelerek, oyuncuyu Galatasaray'ın transfer etmek istediğini ilettiğini belirtti.

Mert Günok'un Bursaspor ile sözleşmesinin gelecek sene sona ereceğini hatırlatan Ay, "Mert'in bize yıllık maliyeti 1 milyon 100 bin avronun üzerinde. Mert, çok iyi ve karakterli bir oyuncu ancak ikinci kaleci olarak bizim için yüksek bir maliyeti var. Biz de kulübümüzün bütçesini düşündük ve transferine izin verdik." dedi.
Ay, Galatasaray'ın Mert Günok'un transferi için kendilerine bir bonservis bedeli ödemeyeceğini anlatarak, "Bizim için transferinde bir sorun yok. Oyuncu, Galatasaray ile anlaşma sağladığı an ayrılacak." diye konuştu.


Galatasaray'ın yeni transferi Mert Günok İstanbul'a geliyor


Bursaspor, Mert Günok'un sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti. Bursacom'un haberine göre; Mert Günok yarın G.Saray için İstanbul'a gelecek ve sözleşme imzalayacak. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.