comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın yeni transferi Latovlevici: "Rüyalarım gerçek oldu"

08 Eylül 2017, Cuma 11:25
Galatasaray'ın yeni transferi Latovlevici:

Galatasaray'ın yeni transferi Iasmin Latovlevici, rüyalarının gerçek olduğunu söyledi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın yeni transferi Latovlevici, Galatasaray Televizyonu'na açıklamalarda bulundu. Galatasaray Transfer gündemine ilişkin son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Rumen futbolcu çok mutlu olduğunu belirterek, "Şu anda duygularımı tarif edecek kelime bulamıyorum. Çok büyük bir camia ve kulübe geldim. Rüyalarım gerçek oldu diyebilirim. Bundan önceki kariyerimde buna benzer fırsatlarım oldu. Ama o zaman doğru insanlarla beraber değildim. Şu an doğru insanlarla beraberim. Büyük bir camiaya geldim ve buraya gelmek için çok çalıştım“ dedi.
 

Latovlevici'den Galatasaray açıklamaları


Transfer tekliği geldiğinde heyecanlandığını belirten Rumen oyuncu, “Igor Tudor'a çok teşekkür ediyorum. Sonuçta o istedi beni. Şu anda beklentileri biliyorum. Çünkü çok büyük bir camiaya geldim. Romanya'da da büyük bir camiada oynamıştım. Beklentilerin ne olduğunu tahmin edebiliyorum. Ben de bu beklentileri karşılamak için tamamen çalışmaya odaklanıyorum” diye konuştu.
"ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Latovlevici, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Taraftarlar ile ilgili çok fazla bir şey söylemeye gerek yok. Onlar zaten kendilerini en iyi şekilde anlatıyorlar. Devamlı stadı dolduruyorlar, devamlı takımın arkasındalar. Her zaman destekteler. Bir oyuncu için böyle bir taraftar grubunun arkanızda olduğunu bilmek kadar güzel bir duygu yok herhalde. Takıma yardımcı olup kupalar kazanmak için elimden geleni yapacağım.”

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"