comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın yeni transferi Denayer'e İstanbul'da büyük sürpriz (İZLE)

31 Ağustos 2017, Perşembe 01:41
Galatasaray'ın yeni transferi Denayer'e İstanbul'da büyük sürpriz (İZLE)

Galatasaray'ın yeni transferi İstanbul'a geldi. Belçikalı futbolcuyu Atatürk Havalanında karşılayan sarı kırmızılı taraftarlar büyük sevgi gösterisinde bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın yeni transferi Jason Denayer İstanbul'da! Gece geç saatlerde yıldız futbolcunun uçağı Atatürk Havaalanına iniş yaptı. Sarı Kırmızılı taraftarların büyük sevgi gösterisiyle karşılaşan Denayer'in mutlu tavırları kameralara yansıdı. 


Galatasaray'ın yeni transferi Denayer'in Atatürk Havaalanı görüntüleri (İZLE)


Galatasaray Kulübünün, kiralamak için görüşmelere başladığını duyurduğu Belçikalı savunma oyuncusu Jason Denayer, İstanbul'a geldi. Belçika'nın başkenti Brüksel'den Atatürk Havalimanı'na gelen Denayer'i burada sarı-kırmızılı kulübün yetkilileri karşıladı.

Havalimanına gelen Galatasaraylı taraftarlar, tezahüratlar yaparak Denayer'e sevgi gösterisinde bulundu. Taraftarlar terminal dışında meşale yakarken, Belçikalı futbolcu polis kontrolünde kendisi için bekletilen araca bindi.  Denayer ile transfer görüşmelerine İstanbul'da devam edilecek.


"CİMBOMBOM'UN ÇOCUĞU JASON DENAYER"

Galatasaray taraftarları gece geç saatlerde olmasına rağmen Jason Denayer'i karşılamak için Atatürk Havaalanına akın etti. Pasaport kontrolünün ardından sarı kırmızılı taraftarlarla buluşan ve Galatasaray atkısıyla poz veren Belçikalı futbolu "Cimbombom'un çocuğu Jason Denayer" tezahüratlarıyla karşılaştı. 
 

Galatasaray'ın Denayer transferinde satın alma opsiyonu var mı?


Galatasaray, Jason Denayer'i 1 yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı. Sarı Kırmızılı kulüp Manchester City'ye 500 bin euro kiralama bedeli ödeyecek. Bu transfer Belçikalı futbolcunun inatçı tavrı ile olumlu sonuçlandı. Galatasaray yönetimi, bu transferin yüzde 99 olasılıkla bittiğini ifade ederken satın alma opsiyonu tutarını ise İngilizler henüz bildirmedi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.