comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Okan Buruk açıklandı

23 Haziran 2022, Perşembe 00:38
Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Okan Buruk açıklandı

Galatasaray kulübü Okan Buruk'u resmen açıkladı. KAP'a bildirdi. 

FutbolArena - Galatasaray'da Okan Buruk dönemi resmen başladı. Domenec Torrent ile yollarını ayıran sarı kırmızılılar Okan Buruk ile anlaştı. 

Galatasaray, Okan Buruk'u resmen KAP'a bildirdi. Son olarak Başakşehir'i çalıştıran ve burada şampiyonluk yaşayan Okan Buruk, kariyerine Galatasaray'da devam edecek. 
OKAN BURUK YAKIN ZAMAN ÖNCE GALATASARAY'LA İLGİLİ NELER SÖYLEMİŞTİ (NTV SPOR)

2013'ten beri tek başıma çalışıyorum. Birçok takımı çalıştırdım. Galatasaray'a birçok kez rakip oldum. Duygularınızı belirtmeyi o anlamda doğru bulmuyorum. Taraftara şirin görünmek değil. Bir futbol adamıyım. Zirveye çıkmak istiyorum.  Çok çaba harcadım. En dipten geldim. Şampiyonluk yaşamış bir teknik direktör olarak, Galatasaray'ın teknik direktör olmayı kendime yakıştırdım, istiyorum. Birçok insandan da bunu alabilmek önemli. Sokak bir ayna. Sokaktan size insanlar gittiğiniz her yerde size olan sevgisini, ilgisini mesleki anlamda gösteriyor. Birçok yerden, Galatasaray'dan bunu duyabilmek çok değerli. İnşallah bir gün olur. En doğru zamanda her şeyin olması önemli. Doğru zamanda olacaksa olsun. Bu çok önemli benim için. Doğru zamanın geldiğini de düşünüyorum. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!