comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü kim olacak? Dursun Özbek'in kararı

20 Aralık 2017, Çarşamba 21:11
Galatasaray'ın yeni teknik direktörü kim olacak? Dursun Özbek'in kararı

Galatasaray'da Tudor'un yerine teknik direktörlük görevine kim gelecek? Taraftarlar Fatih Terim'i takımın başında görmek isterken, sarı kırmızılı yönetim yabancı bir teknik adamla görüşme halinde. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Tudor ile yolların ayrılmasından sonra gözler Ocak ayındaki erken seçime ve yeni teknik direktöre çevrildi. Başkan Dursun Özbek yeni teknik direktörün devre arası bitmeden takımın başına geleceğini açıklamasının ardından taraftarlar şimdiden bu ismin kim olacağını merak ediyor. 


Galatasaray'da Tudor'un yerine kim gelecek?


Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in, sarı kırmızılı takımın 7 Ocak'taki devre arası kampına yeni teknik direktörü ile gitmesi gerektiğini belirtmesi üzerine görüşmelerde hızlandı. Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek ile görüşen Sportif Direktör Cenk Ergün'de, temaslara başladı.

Teknik direktör arayışlarına başlayan Sarı kırmızılı kulüp, Fatih Terim için herhangi bir temas, girişimde bulunmadı. Ayrıca Galatasaray şu anda öncelikli olarak yabancı teknik direktörlerle görüşme halinde. Ancak yönetim bu konuda son derece titiz ve gizli bir çalışma sürdürüyor. 


DURSUN ÖZBEK NELER SÖYLEDİ?

Tudor'la yolların resmi olarak ayrıldığını belirten Dursun Özbek, teknik adam konusunda geç kalacaklarına yönelik taraftarların bir endişesinin olmamasını söyledi ve "Yeni teknik direktörümüz devre arasından önce takımın başında olacak" dedi.

Futbolcuların Tudor'un gönderilmesinden etkilenip etkilenmediğiyle ilgili gelen bir soruya da cevap veren Dursun Özbek, "Futbolcularımız tecrübeli ve profesyonel insanlar. Hepsi iş hayatında böyle durumların yaşanabileceğini biliyor. Profesyonel hayatta gitmek de gelmek de var. Ben etkilendiklerini düşünmüyorum" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.