comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın yeni sezon formaları tanıtıldı (GS yeni sezon forması kaç TL)

17 Haziran 2019, Pazartesi 11:31
Galatasaray'ın yeni sezon formaları tanıtıldı (GS yeni sezon forması kaç TL)

Galatasaray'ın yeni sezon iç saha forması tanıtıldı. Galatasaray yeni sezon parçalı forması ne kadar, Galatasarya yeni sezon formasının fiyatı gibi aramaların yanıtları haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray'ın yeni sezonda giyeceği parçalı forma basına tanıtıldı. Galatasaray yeni forması, Galatasaray yeni sezon forması kaç lira, Galatasaray yeni sezon forma fiyatı, Galatasaray yeni sezon parçalı forması ne kadar, Galatasaray yeni sezon parçalı formasının fiyatı gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. 
 

Galatasaray Haberleri: Galatasaray'ın yeni sezon parçalı forması kaç TL?


Spor Toto Süper Lig'de gelecek sezon şampiyonluk mücadelesi verecek olan Galatasaray'ın yeni sezonda giyeceği parçalı forma da basına tanıtıldı. Galatasaray'ın yeni sezon forması 249 TL'den satışa sunuldu.

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Galatasaray'ın klasik parçalı forma tasarımıyla modern ve sofistike detayların buluştuğu yeni iç saha forması satışa çıktı.

UEFA şampiyonluğunun 20. yılı olması dolayısıyla o sene giyilen formadan esinlenilen tasarım geçmişten ilham alıp yeni başarılara koşmak isteyen takımı temsil ediyor. İlklerin ve enlerin takımı yazısı formanın içine işlenmiş bir şekilde yer alıyor.2019 – 2020 sezonu iç saha formasındaki ‘Vapor Knit' teknolojisi terleme hissini en aza indirirken yine vücuda çok rahat bir şekilde oturuyor.

Kit, oyuncu hareket ettiğinde ona kolaylık sağlayacak teknolojiye sahip kırmızı şort ve kırmızı çoraplarla tamamlanıyor.

2019-2020 iç saha kiti ilk kez 17 Haziran 2019 Pazartesi günü gsstore.org, nike.com ve seçili Nike ve GS Store mağazalarında satışa sunuldu."

Nike VaporKnit Teknolojisi

Nike'ın geliştirdiği en ileri teknolojilerden olan VaporKnit vücudu tamamiyle saran özel kumaşı aracılığıyla hareket anında vücuttaki fazla ısıyı dışarıya verip optimum sıcaklığı sabit tutuyor. Son derece hafif yapısı ile de tam hızla hareket kabiliyeti veriyor.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20 Kasım 2019)