comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın yeni Başkanı Mustafa Cengiz'in ilk sözleri

20 Ocak 2018, Cumartesi 20:49
Galatasaray'ın yeni Başkanı Mustafa Cengiz'in ilk sözleri

Galatasaray Kulübünün yeni başkanı Mustafa Cengiz seçim sonrasında ilk açıklamalarını yaptı. 

FutbolArena - Galatasaray'da Başkanlık seçimi sona erdi. Kulübün 37. Başkanı Mustafa Cengiz oldu. 18. sandık sonuçlarının açıklanması beklenmeden, Dursun Özbek tarafından tebrik edilen Mustafa Cengiz tebrikleri kabul ettikten sonra kürsüye çıkarak ilk konuşmasını yaptı. 


Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz son dakika haberleri


Mustafa Cengiz seçim sonrası kürsüye çıkarak şu açıklamaları yaptı:

"GALATASARAY TARİHİNDE BİR İLK YAŞANDI"
Mevlam neylerse güzel eyler. Her şeyin hayırlısı olsun diyorum. Çok samimiyetle söylüyorum. Bugün burada sizler, Galatasaray tarihinde bir ilki yaşattınız. Galatasaray tarihinde ilk kez, aktif başkan seçimi kaybetti. İlk defa 5 sandık sonra geriden gelen bir aday, seçimi kazandı. Değerli arkadaşlar, siz bir çığır açtınız. Fakat ben sizlere samimi olarak söylüyorum. Çok teşekkür ederim. Ben Galatasaray'da sizler gibi sıradan bir neferim. Sadece hizmet arzum beni buraya getirdi. Sizlerin temsilcisi, yüreği ve aklıyım. Siz ne iseniz, ben oyum. Sizler olmazsanız ben bir hiçim. 

"HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK"

Ben bana oy atmayanların da başkanım. Demek ki kendimi iyi tanıtamamışım diye düşünür, daha fazla çalışırım. Galatasaray'da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak artık. Tekrar şahlanışının startını vereceğiz. Açık, şeffaf bir Galatasaray sözüm var. Doğruların söylendiği, doğruların realize edildiği bir Galatasaray... Biz, bu Galatasaray'ı layık olduğu en değerli yere çıkaracağız. Ben, bana oy atmayanların da başkanıyım.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)