comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz, zaferini cemiyette kutladı

20 Ocak 2018, Cumartesi 22:55
Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz, zaferini cemiyette kutladı

Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz, seçim zaferini Galatasaraylılar Cemiyeti'nde kutladı. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Olağanüstü Seçim Genel Kurulu sonucunda toplamda 1703 oy alan Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılıların 37. başkanı oldu. İHA'nın haberine göre Mustafa Cengiz, Levent'teki Galatasaraylılar Cemiyeti'nde kazanılan seçimi kutladı. Yeni Başkan Cengiz, burada listesindeki üyelerle ve kendisine destek verenlerle biraya geldi. Sarı-kırmızılılar, marşlarla ve şarkılarla geç saatlere kadar seçim zaferini doyasıya kutladı.
 

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ilk açıklamaları


Mayıs ayında genel kurulu toplayarak bir kez daha seçime gideceklerini aktaran Mustafa Cengiz, "Bir söz verdik. Tabii ki biz 3 ay için değil, 33 ay, 33 sene için geldik. Ömrümüz vefa ettikçe hizmet için varız. Mevcut bütün projeleri daha iyi hale getireceğiz” açıklamasını yaptı.

BURAK ELMAS VE ABRÜRRAHİM ALBAYRAK AÇIKLAMASI
Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas ile Sportif AŞ'de birlikte çalışacaklarını açıklayan Cengiz, "Bu isimler tüm uzmanlıklarıyla Galatasaray Sportif AŞ'de bulunacaklar. Galatasaray'a yararlı insanları oraya koyacağız” dedi.

"FATİH TERİM'İN İSTEKLERİ ÖNEMLİ"

Teknik Direktör Fatih Terim'in taleplerinin önemli olduğunu vurgulayan Başkan Cengiz, “Takımın eksikleri olması durumunda, olanaklar ölçüsünde tamamlamak için çalışacağız. Sağlıklı bir dinamizm, ruh ortaya koyacağız. Galatasaray yeniden kendine gelecek ve mücadele edecek. Bunu da Fatih Terim hocamız ve biz birlikte sağlayacağız. Var olan ruhu parlatacağız" şeklinde konuştu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)