comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Türk Telekom'daki antrenmandan elde ettiği gelir

01 Aralık 2018, Cumartesi 22:20
Galatasaray'ın Türk Telekom'daki antrenmandan elde ettiği gelir

Galatasaray kulübünün Beşiktaş derbisi öncesinde Türk Telekom Stadı'nda taraftarlara açık bir şekilde gerçekleştirdiği antrenmanın maliyeti 300 bin TL oldu. 

FutbolArena Özel - Galatasaray, Beşiktaş derbisi öncesinde son antrenmanını Türk Telekom Stadı'nda taraftarının önünde gerçekleştirdi. Sarı kırmızılı kulüp derbi öncesine taraftarına açtığı bu antrenman uygulaması ile kasasına 1 milyon TL para koydu. 


Galatasaray Türk Telekom Stadı'ndaki antrenmandan ne kadar kazandı?


Kombinesi olanların dışında GS Store Mağazası'ndan 19.05 TL alışveriş yapan taraftarlara bilet uygulamasına gidilirken, İstanbul'daki mağazalardan yaklaşık 1 milyon TL ciro elde edildi. 

ANTRENMANIN MALİYETİ 300 BİN TL
 
Sarı kırmızılı takıma büyük desteğin verildiği bu antrenmanın maliyetinin ise 300 bin TL olduğu ortaya çıktı.  Geçen yıl 21.şampiyonluğa giden yolda Fenerbahçe derbisi öncesinde aynı uygulamaya giden Galatasaray'da taraftara açık idmanın maliyet kalemleri de yer alıyor.  Güvenlik personeli ödemesi, masrafları, bilet-baskı dağıtım, sağlık ekibi, itfaiye, stat personel giderleri, elektrik ve yayın bedelleri ile Galatasaray Kulübüne 300 bin TL'ye mal oldu.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.