comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Trezeguet transferinde son dakika! Yeni karar

23 Haziran 2019, Pazar 12:51
Galatasaray'ın Trezeguet transferinde son dakika! Yeni karar

Trezeguet için kapıyı 15 milyon eurodan açan Kasımpaşa Kulübü, Mısırlı yıldızın bonservis bedelinde indirime gitmedi. Galatasaray bekleme kararı aldı.

FutbolArena Özel - Galatasaray transfer çalışmaları kapsamında aldığı Kasımpaşa futbolcusu Trezeguet için görüşmelere devam ediyor. Kasımpaşa cephesinin yüksek bonservis istediği sarı kırmızılı kulübün elini kolunu bağlarken, transferde yeni bir karar alındı. Galatasaray'ın Trezeguet transferinde son durum haberimizde.
 

Galatasaray'ın Trezeguet transferinde son durum


Galatasaray'ın 2 sezondur kadrosuna katmaya çalıştığı Mısırlı oyuncu için Kasımpaşa Kulübünün inadı kırılmadı.

Trezeguet için kapıyı 15 milyon eurodan açan Kasımpaşa Kulübü, Mısırlı yıldızın bonservis bedelinde indirime gitmedi.
Teknik Direktör Fatih Terim, Mısırlı oyuncuyu kadrosuna görmek istese de Kasımpaşa'nın bonservis talebini çok yüksek bulan Galatasaray, bekleyip görüşmelere göre hareket etme kararı aldı
 

Galatasaray, Trezeguet'i transfer edecek mi?


Fatih Terim'in kadroda görmek istediği Trezeguet için Galatasaray, Kasımpaşa Kulübüne bu kez 6 milyon euro teklif edip bu parayı da peşin ödeme taahhüdü vermişti.

Trezeguet de Galatasaray'a transfer olmak isterken Kasımpaşa kulübü ise 15 milyon euroluk talebinde ısrarcı olmuştu. Sarı kırmızılılarda 2.Başkan Abdurrahim Albayrak, Kasımpaşa kulübünün sahibi Turgay Ciner ile bir kez daha görüştü ancak istenen sonuç alınamadı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"