comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın transferdeki gözdesi Imbula için Di Marzio'nun iddiası!

16 Temmuz 2017, Pazar 20:32
Galatasaray'ın transferdeki gözdesi Imbula için Di Marzio'nun iddiası!

Galatasaray'ın transfer etmek istediği ve her konuda anlaştığı öne sürülen Imbula için İtalyan basınından çarpıcı bir iddia gündeme geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - GS Transfer gündeminde yer alan Imbula için sıcak gelişmeler yaşanıyor. Galatasaray'ın İstanbul'a çağırdığı Imbula'nın menajerini ikna ettiği iddia edilirken, bir diğer yandan bu futbolcu için Torino'nun da devrede olduğu İtalyan basınında yazıldı. 
 

Galatasaray'ın Imbu'yı transfer ediyor mu?


Galatasaray'ın bir süredir peşinde olduğu Stoke City'nin orta saha oyuncusu Imbula'nın menajeri İstanbul'a gelerek Sportif Direktör Cenk Ergün ile masaya oturdu. Hürriyet'in haberine göre; Cenk Ergün ile Imbula'nın menajeriyle yapılan görüşmenin ardından anlaşma sağlandı. Imbula'nın menajeri Galatasaray'ın yaptığı yıllık 1.6 milyon euro teklife evet dedi. Bu transferde artık top Stoke City'de. Eğer İngiliz kulübü izin verir ve bonservis konusunda anlaşma sağlanırsa Imbula yeni sezonda Galatasaray forması giyecek. 
 

Galatasaray'ın transferdeki gözdesi Imbula'ya Stoke City engeli


Öte yandan Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği Imbula için çarpıcı bir iddia İtalya'dan geldi. Di Marzio'nun haberine göre; Galatasaray'ın gözdesi Imbula için Torino'nun da devrede olduğu ve Stoke City'nin kapısını çaldığı İngilizlerin 12 milyon euro bedel istediği, bu nedenle İtalyan kulübünün fiyatı düşürmek için Stoke City yönetimini ikna etmeye çalıştığı belirtildi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.