comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın transferdeki gözdesi Denayer'den yeni açıklama

18 Ağustos 2017, Cuma 20:48
Galatasaray'ın transferdeki gözdesi Denayer'den yeni açıklama

Galatasaray'ın yeni sezonda kadrosuna katmak istediği futbolculardan Jason Denayer geleceğiyle ilgili konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın yeni sezonda kadrosuna katmak istediği futbolculardan Jason Denayer geleceğiyle ilgili açıklama yaptı. Sarı Kırmızılı takımın sportif direktörü Cenk Ergün, geçtiğimiz günlerde Denayer hakkında Manchester City ile görüştüklerini ve oyuncunun Galatasaray'a gelmek istediğini söylemişti. Bu gelişmenin ardından Denayer de geleceğiyle ilgili konuştu. 
 

Galatasaray Jason Denayer'i transfer ediyor mu?


Galatasaray'ın yeni sezonda kadrosuna katmak istediği futbolculardan Jason Denayer, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Denayer, "Hakkımda sürekli başka yere gideceğim konuşuluyor. Hemen hemen her gün farklı kulüple anlaşıyorum. Durumumu kendim biliyorum ama şu anda konuşmak istemiyorum. Yakında zaten göreceksiniz." ifadelerini kullandı. 

Geçtiğimiz günlerde Manchester City'nin kendisini bonservisiyle satmak yerine kiralamk istediğini dile getiren Denayer, Lyon ile anlaştığını fakat kulübün veto ettiğini ve Girona'ya gitmesi konusunda kendisine baskı yaptığını söylemişti. Manchester City ise Denayer'i Galatasaray'a yeniden kiralamaya sıcak bakmadı. 
MANCHESTER CİTY'DEN GALATASARAY'A DENAYER TEPKİSİ

Manchester City'nin, Denayer'i Galatasaray'a kiralama konusuna sıcak bakmamasının perde arkasında yatan sebep ise, oyuncunun Galatasaray'da oynarken, oyuncunun zaman zaman sağ bek olarak oynatılması ve stoperde yeterince süre verilmemesi yatıyor. Hatta bu durum nedeniyle City yetkilileri, Galatasaray'ı uyarmış ve bu olay nedeniyle ilişkilerin zarar göreceğini ifade etmişlerdi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!