comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın transferde Arda Turan için yapacağı teklif

25 Temmuz 2017, Salı 09:57
Galatasaray'ın transferde Arda Turan için yapacağı teklif

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Avrupa'da ses getirecek bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Galatasaray'ın Arda Turan için yapacağı teklifin belli olduğu ifade edildi.

FutbolArena - Galatasaray'da yeni sezon hazırlıkları ve transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Barcelona'da oynayan futbolcu Arda Turan için yönetim kesenin ağzını açtı. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Galatasaray'da UEFA Avrupa Ligi'den erken elenme, Wesley Sneijder'in takımdan ayrılması ve de Igor Tudor'un kararları tartışma konusu olurken yönetim tüm Avrupa'da ses getirecek bir hamleye hazırlanıyor. Galatasaray'da başkan Dursun Özbek Arda Turan için tüm şartları zorlama kararı aldı.
 

Galatasaray, Arda Turan'ı transfer edecek mi?


Barcelona'dan 1 yıllığına kiralamak için çalışmalar yürüten Galatasaray'da Dursun Özbek'in yapacağı teklif belli oldu.
Fanatik'te yer alan habere göre, Cimbom, 30 yaşındaki yıldızı ikna edebilmek için takımdaki en yüksek maaş limiti olarak belirlenen 4.5 milyon Euro'yu öne sürecek. Ayrıca Arda'ya Galatasaray'da yeniden kaptanlık pazubandı verilecek.

30 yaşındaki yıldızın bu teklife ne diyeceği ve de Barcelona'nın nasıl bir yanıt vereceği henüz belli olmadı.
 

Arda Turan, Barcelona'dan ayrılacak mı?


Daha önce yaptığımız haberde İspanya'da yaşayan gazeteci Mehmet Çiftçi, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada ilginç bir not paylaştı. Gazeteci Çiftçi, "Türkiye'den gelen bir grup turistle Barça Store'a gittik. Gruptaki bazı arkadaşlar Arda Turan'ın formasını almak istediler. Ancak mağaza yetkilileri, Arda Turan'ın formasını isteyen turistlere, "Artık Arda Turan'ın formasını satmıyoruz. Yalnızca özel istek olursa üretiyoruz" yanıtını verdi. Düşünebiliyor musunuz? Arda Turan, Barcelonalı bir futbolcu ama mağazada forması yok. Resmi mağazada forması yok. Bu demek oluyor ki Barcelona yetkilileri bütün mağazalarına talimat verdi ve Arda Turan formalarının satışını durdurdu" dedi.

Galatasaray ile ilgili son dakika gelişmelerini Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)