comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın sponsoru Odeabank iddiaları yalanladı

06 Aralık 2017, Çarşamba 09:35
Galatasaray'ın sponsoru Odeabank iddiaları yalanladı

Galatasaray Erkek Basketbol Takımının sponsoru Odeabank sözleşme bitiminde kulübe yeni bir teklif yapmayacağı ifade edilmişti. Odeabank bu iddiaları yalanladı.

FutbolArena - Galatasaray Erkek Basketbol Takımına bir darbe de sponsordan geldi. Bu sezon dar bir bütçeyle oynayan ve iyi sonuçlar alamayan Galatasaray'da Odeabank ile ilgili atılan iddia gündeme geldi.
 

Galatasaray'da Odeabank sponsorluğunu çekiyor mu?


2015 yılından bu yana takımın isim sponsoru olan Odeabank'ın mevcut sözleşme sona erdiğinde yeni teklif yapmayacağ iddia edilmişti. Fotomaç'ın haberine göre, iki taraf arasında 2015 senesinde 3 yıllık anlaşma yapılırken, Galatasaray bu anlaşmadan 8,4 milyon euro kazanmıştı.
 

Odeabank'tan Galatasaray için sponsorluk açıklaması


Ancak bu haber Odeabank tarafından yalanlandı. Odeabank Galatasaray Basketbol şubesine sponsor olmaya devam ediyor. Bugün çeşitli mecralarda yayınlanan, Odeabank'ın Galatasaray'ın sponsorluğundan çekileceği yönünde çıkan haberler asılsızdır. Odeabank'ın 2020 yılına kadar Galatasaray Basketbol şubesine sponsor desteği devam etmektedir.

Galatasaray Odeabank Tahincioğlu Basketbol Ligi'nde 9 maçta 4 galibiyet 5 yenilgiyle 8. sırada yer alıyor. Galatasaray Avrupa'da ise 1 galibiyetle son sırada bulunuyor..
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!