comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlaması programında değişiklik

19 Mayıs 2018, Cumartesi 23:05
Galatasaray'ın şampiyonluk kutlaması programında değişiklik

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasında değişiklik yaşandı. 20 Mayıs 2018 Pazar günü TT Stadı'nda yapılacak olan şampiyonluk kutlamasının programı değiştirildi. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları ne zaman? Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları hangi gün, saat kaçta? En önemlisi de Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarında bilet fiyatları ne kadar? Sarı Kırmızılı taraftarların merak ettiği şampiyonluk kutlamalarında yeni bir gelişme yaşandı. 


Galatasaray'ın şampiyonluk kutlaması ne zaman?


Galatasaray'ın 20 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 19:05'te planladığı şampiyonluk kutlamalarının organizasyonunda değişiklik yaşandı. Daha önce Kenan Doğulu'nun sahne alması beklenirken, programda bir değişiklik yaşandı. 

Galatasaray'ın kupa töreninde ise sarı kırmızılı renklere gönül veren sanatçılar Berkay, Gripin ve DJ Suat Ateşdağlı sahne alıp Galatasaray taraftarını coşturacak.
 

GS şampiyonluk kutlaması bilet fiyatı ne kadar? Galatasaray şampiyonluk kutlaması saat kaçta?


Galatasaray, şampiyonluk kutlamasını bugün yapmayacak. Galatasaray'da futbolcular, teknik heyetin de katılımı ile kupa seremonisinin yapılacağı gece Pazar başlayacak.
Galatasaray şampiyonluk kutlamalarını biletleri satışa sunuldu. Passolig üzerinden satılan biletlerin fiyatları 15 ila 50 TL arasında satışa çıktı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"