comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları programı netleşti (GS şampiyonluk kutlaması biletleri)

20 Mayıs 2018, Pazar 17:18
Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları programı netleşti (GS şampiyonluk kutlaması biletleri)

Galatasaray'ın saat 19:05'ten itibaren TT Stadı'nda başlayacak olan şampiyonluk kutlamalarının programı belli oldu. 

FutbolArena Özel  -Süper Lig 2017/18 sezonun şampiyonu Galatasaray, bu akşam saat 19:05'te TT Stadı'nda taraftarlarıyla birlikte şampiyonluğu kutlayacak. Statta yapılacak olan kupa seremonisi öncesinde kutlama programı da belli oldu. 
Galatasaraylı taraftarlar TT Stadı'nda gerçekleeşcek olan şampiyonluk kutlaması öncesinde saat 18:00'de stada alınmaya başlanacak. Saat 19:05'ten itibaren DJ Suat Ateş önderliğinde başlanacak müzik ziyafetinde sırayla sanatçılar sahne almaya başlayacak. 
Galatasaraylı futbolcular, Fatih Terim ve teknik heyet ise iftar nedeniyle saat 20:45'ten itibaren kupa törenine çağrılmaya başlanacak. Seremoniye son olarak Fatih Terim gelecek ve kutlamalar saat 22:00'ye kadar devam edecek. 
 

Galatasaray şampiyonluk kutlamaları ne zaman?


Süper Lig 2017/18 sezonunu şampiyon tamamlayan Galatasaray, şampiyonluk kutlamalarını 20 Mayıs 2018 Pazar günü saat 19:05'te TT Stadı'nda gerçekleştirecek. Galatasaray'ın 20 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 19:05'te planladığı şampiyonluk kutlamalarının organizasyonunda değişiklik yaşandı. Daha önce Kenan Doğulu'nun sahne alması beklenirken, programda bir değişiklik yaşandı. 

Galatasaray'ın kupa töreninde ise sarı kırmızılı renklere gönül veren sanatçılar Berkay, Gripin ve DJ Suat Ateşdağlı sahne alıp Galatasaray taraftarını coşturacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"