comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın rakibi PSG'de Neymar krizi sürüyor! 'Küfür ve ıslık'

14 Eylül 2019, Cumartesi 19:48
Galatasaray'ın rakibi PSG'de Neymar krizi sürüyor! 'Küfür ve ıslık'

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden PSG'de, taraftarların Neymar'a olan öfkesi dinmiyor. PSG - Strasbourg maçında yıldız futbolcuya yoğun küfürlü tezahüratta bulunuldu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi PSG'de Neymar krizi devam ediyor. Transfer döneminde sık sık Barcelona ve Real Madrid ile ismi anılan ve bu dönemde adı sıkça medyada yer alan yıldız futbolcuya taraftarlar öfkeli. 

PSG'nin ligde Strasbourg ile oynadığı maça Neymar 11'de başlarken, PSG taraftarları pankartlar ve tezahüratlarla Neymar'a yoğun tepki gösterdi. Brezilyalı futbolcuya maç öncesinde küfürlü tezahüratta bulunan PSG taraftarları, müsabakanın başlamasıyla birlikte topu her ayağına aldığında Neymar'ı ıslıkladı. 


BARCELONA'YA TRANSFERİ

Bu yaz döneminde PSG ile Barcelona arasında yapılan görüşmelerde Neymar'ın transferi konusunda anlaşma sağlanamadı. Yeniden Barcelona'ya dönmek isteyen Neymar'ın ise bu sebeple yakın çevresine, "Barcelona'ya geri dönmek istiyordum ama PSG izin vermedi. Beni resmen cezalandırdılar." dediği iddia edildi. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"