comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Östersunds'a elendiği maç sonu Mehmet Demirkol: "Artık olmuyor"

20 Temmuz 2017, Perşembe 22:32
Galatasaray'ın Östersunds'a elendiği maç sonu Mehmet Demirkol:

Galatasaray - Östersunds maç sonu Mehmet Demirkol'un yorumları. 

FutbolArena - Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Östersunds ile rövanşta 1-1 berabere kalarak kupaya veda etti. Maçın ardından Mehmet Demirkol, NTV Spor'da değerlendirdi. 


Galatasaray 1-1 Östersunds maç sonu spor yazarları neler söyledi?


Galatasaray'ın, Östersunds ile 1-1 berabere kalarak Avrupa Ligi'ne veda ettiği maçın ardından NTV Spor'da Mehmet Demirkol değerlendirdi. 

"YÖNETİMİN FUTBOL AKLI YOK"
Galatasaray yönetiminin futbol aklı yok. Tudor da maalesef beklediğimizin çok altında performans gösteriyor. İlk yarıda acaba mı dedirttiler ama Carole ile yaşanacakları öğrenmek için illa oynatmak gerekmiyor. Galatasaray'ın şu anda hocalığını yapmak zor. En babayiğit'e de gitsen gel hocalık yap desen, düşünür. Olaylar, Sneijder durumu, taraftar... Transferler kötü değil ama asıl transfer yapılması gereken hala boş. Galatasaray temeli düzeltmeliydi ama çatıyla, bahçeyle uğraşıyor. Orta saha dökülüyor. 

"SELÇUK'LA OLMUYOR ARTIK"

"Selçuk maaalesef olmuyor yani. Yapacak bir şey yok. Guti gitti, Raul gitti. Uymuyorsa gider! Selçuk'la olmuyor yani. Bu kadar duramaz. Bu kadar tutamazsın. Bunda hızlı karar vermek lazım. Büyük takımlar böyle olmalı ama Galatasaray'da bu kararları verebilecek mekanizma yok."

"ALT YAPIYI KAPAT"

"Carole'un yerine oynayacak sol bekin yoksa alt yapıyı kapat. Carole ile vedalaşmak için bu kadar beklemeye gerek yok. Görünüyor işte."

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.