comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın muhteşem ikilisi! Takımı sırtladılar

21 Mart 2019, Perşembe 09:21
Galatasaray'ın muhteşem ikilisi! Takımı sırtladılar

Galatasaray'da Feghouli ve Belhanda'nın ligin ikinci yarısındaki performansı dikkat çekiyor. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışını sürdüren Galatasaray'da ligin ikinci yarısında Younes Belhanda ve Sofiane Feghouli'nin sergiledikleri performansla dikkat çekiyor. Her iki futbolcu da takımın gol yüküne ciddi katkı sağladı. Galatasaray haberleri arasında günün öne çıkanları burada. 


Galatasaray Haberleri: Belhanda ve Feghouli kaç gol attı?


Galatasaray'da şampiyonluk yarışo devam ederken lider Başakşehir ile aradaki puan farkı da 6'ya düştü. Sarı kırmızılı takımda ligin ikinci yarısında Sofiane Feghouli sergilediği performansla takıma ciddi katkı sağladı. Cezayirli futbolcu, ligin ikinci yarısında 6 gol, 4 asistlik performansla 10 gole direkt etki etti. Faslı futbolcu Belhanda da son haftalarda performansını artırdı ve son 9 maçta 4 gol, 3 asistlik katkı sağladı.


 

Galatasaray Haberleri: Fatih Terim'!in Milli takım tazminatı ne kadar?


Fatih Terim'in avukatı Rezan Epözdemir konuyla ilgili olarak Oda TV'ye şu açıklamayı yaptı:
"HOCA BİZE ÇOCUK ESİRGEME KURUMU'NA BAĞIŞLAMAK İSTİYORUM DİYE TALİMAT VERMİŞTİ"

Yargılama sürecinde hoca bize talimat vermişti ‘Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışlamak istiyorum' diye. Fakat o günlerde adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs olur diye bunu hayata geçirmedik.

Hem Türkiye Futbol Federasyonu'na hem de Çocuk Esirgeme Kurumu'na bir ihtarname gönderdik. Yargılama sonucunda hükmedilecek olan tazminatın ve faizin tamamını Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışladığımızı, Fatih Terim adına çocukların eğitim sağlık ve diğer ihtiyaçlarının giderilmesi için kullanılmasına atıf yaptık. An itibariyle yargılama harç ve masrafları hariç 6 milyon lira kadar tutuyor. Ama bizim davamızın konusu 13 milyon lira. Biz Yargıtay'da bu hükmedilen 6 milyon liranın çok daha yukarılara çıkacağını düşünüyoruz. Fakat ister 6 milyon olsun 10 milyon ister 13 milyon nihayetinde biz tamamını Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışlamış olduk. Bundan sonra hukuki mücadelemiz Çocuk Esirgeme Kurumu'na tazminat gidebilmesi için olacak.”

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"