comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Manuel Fernandes ve Diagne planı

31 Ağustos 2019, Cumartesi 21:37
Galatasaray'ın Manuel Fernandes ve Diagne planı

Galatasaray yönetimi transferin son günlerinde çalışmaları hızlandırdı. Falcao'da mutlu sona ulaşan sarı kırmızılılar, Diagne ile yolları ayrıp orta sahaya Manuel Fernandes'i transfer etmeyi planlıyor. 

FutbolArena - Falcao'yu kadrosuna katan Galatasaray orta saha için bonservisi elinde olan Manuel Fernandes ile temasa geçti. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray'da Manuel Fernandes transferi


Yabancı kontenjanı Falcao'nun gelmesi ile dolan Galatasaray, Mbaye Diagne'yi İtalyan kulüplerine kiralamayı başarırsa Manuel Fernandes'i kadrosuna katmaya çalışacak.


Galatasaray Haberleri: Diagne Galatasaray'dan ayrılıyor mu?


Senegalli oyuncunun Verona ya da Lecce'ye kiralanması, Spartak Moskova ise bonservisi ile transferi için görüşmeler hız kazanacak.
Diagne için İtalyan ekipleri 3 milyon euro kiralama bedelini kabul ederse satın alma opsiyonu ile Senegalli İtalya'nın yolunu tutacak. Galatasaray böylelikle hem yabancı kontenjanında Fernandes için yer açacak hem de al sat dengesinde artı bakiyeye geçip Luyindama'yı da Şampiyonlar Ligi'nde oynatabilecek. Bonservisi elinde olan Fernandes Galatasaray'a gelmek isterken, durumu Diagne netleştirecek.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!