comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın listesindeki Rodrigo Dourado için 10 milyon euro istediler

15 Temmuz 2019, Pazartesi 23:34
Galatasaray'ın listesindeki Rodrigo Dourado için 10 milyon euro istediler

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Rodrigo Dourado'ya CSKA Moskova ile birlikte Spartak Moskova da teklifte bulundu. Ancak 25 yaşındaki futbolcunun maliyeti el yaktı. 

FutbolArena Dış Haberler - Geçtiğimiz günlerde Galatasaray'ın listesinde olduğu yazılan Internacional'ın orta sahası Rodrigo Dourado için CSKA Moskova'dan sonra Spartak Moskova da teklifte bulundu. 25 yaşındaki futbolcunun bonservis maliyeti ise el yaktı. 

Galatasaraylı yöneticilerin maliyeti hakkında bilgi aldığı Rodrigo Dourado için Internacional'in istediği bonservis bedeli belli oldu. CSKA Moskova'nın ardından Spartak Moskova da 25 yaşındaki futbolcu için teklifte bulunurken, Internacional her iki kulüpten gelen teklifleri reddetti. Brezilya kulübünün Rodrigo Dourado için 10 milyon euro istediği öğrenildi. 
 

Rodrigo Dourado kimdir?


Rodrigo Dourado, Brezilya'nın Internacional takımında forma giyiyor. 25 yaşındaki Rodrigo Dourado, orta saha mevkinde görev yapıyor. 2017/18 sezonunda 33 maçta forma giyerek takımın vazgeçilmezlerinden biri olan Rodrigo Dourado, 2019 yılında Internacional formasıyla 6 maçta 1 asist yaptı. 
Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArana Haber Turu (5 Aralık 2019)