comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Latovlevici transferine Mehmet Demirkol'dan büyük övgü

08 Eylül 2017, Cuma 12:18
Galatasaray'ın Latovlevici transferine Mehmet Demirkol'dan büyük övgü

Galatasaray'ın transfer ettiği Latovlevici hakkında spor yorumcusu Mehmet Demirkol değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında Karabükspor'dan Iasmin Latovlevici ile anlaşma sağladı. Sarı kırmızılıların transferiyle ilgili spor yorumcusu Mehmet Demirkol'dan bir değerlendirme geldi. Demirkol, Latovlevici'nin hücum özelliklerinin üst düzey olduğunu dile getirdi.
 

Galatasaray'da Latovlevici için Mehmet Demirkol'un yorumu


NTV Spor'da değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol şunları söyledi:

"Latovlevici'nin verdiği defans açığı kapatılabilir. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor savunma beklerinin çok üst düzey hücum özellikleri varsa, ki Latovlevici'de bu özellik fazlasıyla var. Büyük takımlar böyle oyuncuların defansif açıklarını kapatabilir, kapatamazlarsa sıkıntı büyük olur."
 

Latovlevici'den Galatasaray açıklamaları


Transfer tekliği geldiğinde heyecanlandığını belirten Rumen oyuncu, “Igor Tudor'a çok teşekkür ediyorum. Sonuçta o istedi beni. Şu anda beklentileri biliyorum. Çünkü çok büyük bir camiaya geldim. Romanya'da da büyük bir camiada oynamıştım. Beklentilerin ne olduğunu tahmin edebiliyorum. Ben de bu beklentileri karşılamak için tamamen çalışmaya odaklanıyorum” diye konuştu.
"ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Latovlevici, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Taraftarlar ile ilgili çok fazla bir şey söylemeye gerek yok. Onlar zaten kendilerini en iyi şekilde anlatıyorlar. Devamlı stadı dolduruyorlar, devamlı takımın arkasındalar. Her zaman destekteler. Bir oyuncu için böyle bir taraftar grubunun arkanızda olduğunu bilmek kadar güzel bir duygu yok herhalde. Takıma yardımcı olup kupalar kazanmak için elimden geleni yapacağım.”

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"