comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın kutlamalarda sponsorlardan elde ettiği gelir

26 Mayıs 2019, Pazar 00:34
Galatasaray'ın kutlamalarda sponsorlardan elde ettiği gelir

Türk Telekom Stadyumu'nda 22. şampiyonluğunu kutlayan Galatasaray, kutlama törenlerinde sponsorlardan elde ettiği ciddi bir geliri kasasına koydu.

FutbolArena Özel - Galatasaray bu akşam Türk Telekom Stadı'nda görkemli bir kutlama ile 22. şampiyonluğunu kutladı. Galatasaray, şampiyonluk kutlamasından ciddi bir geliri de kasasına koymuş oldu.


Galatasaray Haber: Galatasaray şampiyonluk kutlamasından ne kadar kazandı?


Spor Toto Süper Lig'de 22. şampiyonluğuna ulaşan Galatasaray, Türk Telekom Stadı'nda görkemli bir kutlama ile kupasını kaldırdı. Teknik heyet, futbolcular ve yöneticilerin tek tek platforma gelerek kutlama gerçekleştirdiği törende Galatasaray kasasına ciddi bir geliri de koymuş oldu.

Galatasaray, Türk Telekom Stadyumu'nda düzenlediği şampiyonluk kutlamalarında sponsorlardan 1.5 milyon TL gelir elde etti.
FATİH TERİM'İN SÖZLEŞMESİ UZATILDI

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, kutlama sırasında yaptığı açıklama ile Fatih Terim ile 5 yıllık sözleşme uzattıklarını açıkladı. Kürsüye gelen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, kendisini sarı-kırmızılı kulübe bağlayan 5 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.