comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın kiraladığı Ozornwafor'dan Koronavirüs önlemi

17 Mart 2020, Salı 00:13
Galatasaray'ın kiraladığı Ozornwafor'dan Koronavirüs önlemi

Galatasaray'ın bu sezon Almeria kulübüne kiraladığı Ozornwafor, İspanya'da durumun iç açıcı olmamasından dolayı Koronavirüs hastalığına karşı kendisini izole altına aldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın Almeira kulübüne kiraladığı Ozornwafor koronavirüs nedeniyle kendisine karantinaya aldı. Ozornwafor ülke basınında Brila'ya yaptığı açıklamada İspanya'da durumun hiç açıcı olmadığını ve bu nedenle böyle bir karar aldığını söyledi. 

Ozonrwafor yaptığı açıklamada, "İspanya'da durum iç açıcı değil. Gerçekten çok zor bir durum. Marketlerden bir şey bulmak imkansız. Keşke futbol yeniden başlasa, keşke hayatımıza normal olarak devam edebilsek. Umarım bu salgın bir an önce yok olur ve normal hayatımıza döneriz."
 

Ozornwafor kimdir? Galatasaray'ın Almeria'ya kiraladığı Ozornwafor KAP açıklaması

 

“Profesyonel Futbolcumuz Valentine James Ozornwafor'un 2019-2020 futbol sezonu sonuna kadar Union Deportiva Almeria Kulübü'ne geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre Union Deportiva Almeria Kulübü, Şirketimize 2019-2020 sezonu için net 200.000 Euro geçici transfer ücreti ödeyecek olup 31.05.2020 tarihine kadar net 1.850.000 Euro transfer bedeli ile oyuncuyu satın alma opsiyonuna sahiptir.

Yapılan anlaşmaya göre Union Deportiva Almeria Kulübü satın alma opsiyonunu kullanır ve ileride oyuncunun satışını gerçekleştirirse, satış karının %20'sini Şirketimize ödeyecektir.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"