comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın kamp programı belli oldu! İşte Terim'in kararı

01 Temmuz 2019, Pazartesi 21:10
Galatasaray'ın kamp programı belli oldu! İşte Terim'in kararı

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in kararıyla kamp programı belli oldu. Sarı kırmızılı takımda milli takımlarda bulunan birçok futbolcu kampa geç katılacağı için sarı kırmızılılar yaklaşık 2 hafta Florya'da çalışacak. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da kamp programı belli oldu. Sarı kırmızılı takımda teknik direktör Fatih Terim'in de kararıyla önümüzdeki sezonun kamp planlaması belli oldu. 


Galatasaray Haberleri: Galatasaray'ın kamp programı ve takvimi


Birçok as futbolcusu Afrika Kupası ve Copa America'da olan Galatasaray, 13 gün İstanbul'da çalışacak. Milli Takımlarında yer alan bir çok yıldızı kampa geç katılacağı için Galatasaray'da teknik heyetin aldığı karar ile sarı kırmızılılar, 2 hafta Florya'da yeni sezona hazırlanacak. 4 Temmuz Perşembe günü topbaşı yapacak olan Galatasaray, 16 Temmuz'a kadar hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sürdürecek.

Sarı kırmızılı takım, 17 Temmuz'da Avusturya'nın Seefeld kentinde yeni sezon hazırlık kampını gerçekleştirecek. Galatasaray, 17-23 Temmuz tarihleri arasında Avusturya'da 1 haftalık kamp yapacak.
Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)