comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Jason Denayer transferine Guardiola engeline mi takıldı?

24 Temmuz 2017, Pazartesi 11:50
Galatasaray'ın Jason Denayer transferine Guardiola engeline mi takıldı?

Galatasaray Jeson Denayer'i transfer edebilecek mi? Galatasaray'ın Jason Denayer transferindeki son dakika gelişmeleri ve detaylar özel haberimizde.

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında gündemine Manchester City forması giyen Jason Denayer'i aldı. Galatasaray'ın Jason Denayer transferinde son dakika gelişmesi.


Galatasaray'ın Jason Denayer transferine Pep Guardiola engeli


Eski futbolcusunu kiralamak isteyen Galatasaray'a, Manchester City'den olumsuz yanıt geldi. Jason Denayer'in, Galatasaray'a gelmek istemesi üzerine Belçikalı stoper için devreye giren sarı kırmızılılar Manchester City'den olumsuz yanıt aldı.

''TÜRKİYE'YE GİDECEKSE BONSERVİSİ İLE GİTSİN''
Pep Guardiola'nın, Denayer için "Premier Lig'de kalmalı ve kendini, futbolunu geliştirmeli. Türkiye'ye gidecekse kiralık olarak değil bonservisi ile gitsin. İngiltere'de kalmasını istiyorum" sözleri ile Galatasaray'a transferine karşı çıktığı belirtildi.

Denayer, transfer sezonu içinde İngiltere Premier Liginde başka bir takımla anlaşamaz, Galatasaray da İngilizlerin inadını kırarsa düşük de olsa anlaşma zemini aranacak. Ancak bu transferin olsa dahi Ağustos ayının son günlerinde gerçekleşebileceği ise Tudor, teknik ekibe iletildi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

Jason Denayer kimdir? Jason Denayer'İn geçen sezonki istatistikleri


1995 Belçija doğumlu genç savunmacı Jason Denayer, Manchester City, Celtic, Galatasaray ve Sunderland formaları giydi. Jason Denayer geçen sezon Sunderland formasıyla 29 maça çıktı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"