comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın istediği Junior Tavares için Portekiz'den yeni iddia

24 Ocak 2018, Çarşamba 10:25
Galatasaray'ın istediği Junior Tavares için Portekiz'den yeni iddia

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken listede olmamasına karşın Junior Tavares ile ilgili iddialar Portekiz basınında çıkmaya devam ediyor.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Junior Tavares ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Daha önce çıkan haberlerde iki tarafın pazarlık masasında olduğu yazılmıştı. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da


Galatasaray, Junior Tavares'i transfer edecek mi?


Sao Paulo'da oynayan ve bir süredir adı sıklıkla Galatasaray ile anılan Junior Tavares için Portekiz basınından Esporte, önemli bir iddia ortaya attı.

Haberde yer alan ifadeye göre, Galatasaray, Junior Tavares için 1.5 milyon Euro önerdi ancak Sao Paulo 3.5 milyon Euro'luk bedelde ısrar ediyor. İki takım arasında pazarlıkların devam ettiği belirtilen haberde Ünlü menajer Kia Joorabchian'a yakınlığıyla bilinen menajer Franck Henouda, Galatasaray'ın teklifini arttırmaya çalışıyor. 
TRANSFER HABERLERİNDEN SONRA KADROYA ALINMADI

Öte yandan adı Galatasaray ile anılan Junior Tavares konusunda sıcak gelişme yaşanıyor. Galatasaray'ın transfer çalışmaları kapsamında gündemine aldığı Brezilyalı bek oyuncusu takımı Sao Paulo'nun Mirassol FC takımı ile oynayacağı maçın kadrosuna alınmadı.

Junior Tavares, Sao Paulo'nun 2. haftada oynan Novorizonte maçının ardından Paulista'daki 3. hafta maçı Mirassol FC mücadelesi kadrosuna herhangi bir açıklama yapılmadan alınmadı.

YÖNETİCİLER GÜNDEMDE YOK DEMİŞTİ

Galatasaray yöneticilerinden aldığımız bilgilere göre Junior Tavares ismi Galatasaray'ın gündeminde değil! 21 yaşındaki Brezilyalı sol bek Galatasaray'ın transfer listesinde bulunmuyor
 

Junior Tavares kimdir, kaç yaşında?


Futbola Gremio altyapısında başlayan Junior Tavares, Joinville'de kiralık oynadıktan sonra Sao Paulo'ya transfer oldu. Junior Tavares bu yıl 34 resmi maçta forma giydi ve 3 asist yaptı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)