comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın istediği Denayer'den kulübüne çağrı

25 Ağustos 2017, Cuma 11:10
Galatasaray'ın istediği Denayer'den kulübüne çağrı

Galatasaray'ın 2 sezon önce kiraladığı Jason Denayer, sarı kırmızılı takıma dönmenin yollarını arıyor.

FutbolArena - Galatasaray transfer konusunda adım adım ilerliyor., 2015-2016 sezonunda Manchester City'den kiraladığı Jason Denayer'i yeniden kiralamak isterken, kulübü buna yanaşmıyor. Denayer ise Galatasaray'a gelmenin yollarını arıyor. 


Galatasaray, Denayer'i kiralayacak mı?


Fotomaç'ın haberine göre Girona'da oynamayı reddeden Belçikalı stoperin, “Bırakın, Türkiye'ye gideyim” dediği belirtildi. Sarı-kırmızılılar, şartları istediği seviyeye çekerse Denayer'i KAP'a bildirecek.

Transferde önceliği sol beke veren Cimbom'da stoper bölgesi için Manchester City'li Jason Denayer için girişimler sürüyor... Belçikalı futbolcunun tekrardan Galatasaray' a dönmek istemesi Aslan'ın en büyük kozu. Sıkıntı ise sarı-kırmızılı ekibin Denayer'i kiralamak, City'nin ise bonservisiyle satmak istemesi... Girona'ya gönderilmek istenmesine "Girona, La Liga'ya yeni yükselmiş, küçük bir şehir. Aradığım bu değil" diyerek karşı çıkan Denayer'in, City yönetimi ile görüşerek, Galatasaray'a transferine izin verilmesini istediği gelen haberler arasında...
ERGÜN: "ONU İSTİYORUZ"

Sportif direktör Cenk Ergün de, "Denayer bize dönmek istiyor. Biz de onu almak istiyoruz" diyerek bu transfer için istekli olduklarını açıklamıştı. City'nin şartları istenen seviyeye çekilirse 22 yaşındaki oyuncu için KAP'a bildirim yapılacak..

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"